ترامپ راه خود را در دنباله تنها خانه “قلدری” کرد ، ادعای کارگردان فیلم

ترامپ راه خود را در دنباله تنها خانه “قلدری” کرد ، ادعای کارگردان فیلم

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/105405/31/1054053121_0:269:5172:3179_1200x675_80_0_0_649bef62ed407d5d101de5fef4d25025.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011141081168091- ترومپ-این-او-را-در-خانه-به-تنهایی-در-ادعای-فیلم-ادعا می کند /

این کارگردان همچنین فاش کرد که تصمیم برای حفظ کاموای ترامپ در این فیلم زمانی اتخاذ شده است که فیلم برای اولین بار به مخاطبان نمایش داده شد ، پس از اینکه مردم با تشویق غول املاک و مستغلات روی صفحه “تشویق” کردند.

تقریباً سه دهه پس از انتشار دنباله کمدی محبوب آمریکایی “تنها در خانه” ، “گمشده در نیویورک” ، کریس کلمبوس ، مردی که کارگردانی هر دو فیلم را بر عهده داشت ، دقیقاً نشان داد که چگونه دونالد ترامپ موفق شد در فیلم دوم به یک بازیگر معروف تبدیل شود. ویژگی.

کلمبوس در مصاحبه ای با اینسایدر یادآوری کرد که چگونه آنها باید با ترامپ که در آن زمان صاحب هتل Plaza بود که در آن قهرمان داستان فیلم در طول ماجراهای خود در NYC اقامت داشت ، برخورد کنند.

وی گفت: “ما می خواستیم در لابی شلیک کنیم.” “ما نتوانستیم The Plaza را در یک صحنه صدا بازسازی کنیم.”

با این حال ، معلوم شد که صرف پرداخت هزینه ترامپ برای انجام تیراندازی ، که به گفته ، معمولاً یک قاعده است ، ادعا می شود که مغول املاک و مستغلات یک شرط اضافی را مطرح کرده است.

کلمبوس گفت: “ما هزینه را پرداخت کردیم ، اما او همچنین گفت:” تنها راهی که می توانید از Plaza استفاده کنید این است که اگر من در فیلم باشم. ” “بنابراین ما توافق کردیم که او را در فیلم قرار دهیم.”

این رسانه همچنین خاطرنشان کرد که اگرچه معلوم نیست که آیا کارگردان می خواست “همیشه در فیلم از کاراکتر ترامپ استفاده کند” اما ظاهراً این موضوع با نمایش فیلم برای مخاطبان حل شد.

کلمبوس گفت: “مردم وقتی ترامپ روی صفحه ظاهر شد تشویق کردند.” “بنابراین من به سردبیر خود گفتم ،” او را در فیلم بگذارید. این لحظه ای برای مخاطب است. ” اما او به فیلم زورگویی کرد. “

هنگامی که این موضوع در رسانه های اجتماعی ظهور کرد ، به نظر می رسید بسیاری از کاربران اینترنتی نسبت به رفتار ادعایی ترامپ ناراحت باشند.

با این حال ، کسانی نیز وجود داشتند که شک خود را در مورد ماجرا ابراز داشتند.