ترامپ در هر چهار شب از RNC صحبت خواهد کرد

ترامپ در هر چهار شب از RNC صحبت خواهد کرد

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان درمورد موضوعات مختلفی بحث کردند ، از کنوانسیون ملی جمهوریخواه آینده تا شورش در کنوشا گرفته تا اینکه آیا دموکرات ها یک حزب راستگرا هستند.

میهمانان:

استفان لندمن – نویسنده و تحلیلگر ژئوپلیتیک | بلاروس بلاروس

چاک زلاتکین – مدیر قانونگذاری و سیاسی ، اتحادیه پستی منطقه مترو نیویورک | ترامپ به پستی می رود

گارلند نیکسون – تحلیلگر سیاسی Sputnik و مجری میزبان ساعت بحرانی و ساعت بحرانی تمدید پخش M-F از ساعت 6-8 بعد از ظهر EST در رادیو Sputnik | هر دو حزب سیاسی بد هستند

دنی سجورسن – افسر بازنشسته ارتش آمریكا و مربی سابق تاریخ در وست پوینت | دموکرات ها و جنگ

در نخستین ساعت مونولوگ جمارل ، او به حقیقت سخت گفت كه مترقی ها پس از اظهارات رحمان امانوئل مانند رحمان امانوئل پس از اظهارات خود مبنی بر اینكه این سال “جمهوریخواه بایدن” است ، گفتند.

سپس میزبان به استیون لمن تبدیل شد که اوضاع در بلاروس را مورد بحث و گفتگو قرار داد و گفت که برای او کاملاً واضح است که ایالات متحده و دیگر قدرت های غربی در تلاش هستند تا از حریف لوکاشنکو حمایت کنند. استیون گفت اظهارات اخیر وزیر خارجه روسیه به نظر می رسد که آنها امیدوارند که به توافق واسطه‌ای دست یابند و او برای چیزی که در امتداد اتفاقات کریمه اتفاق افتاد ، جایی که اتحاد بیش از حد با فدراسیون روسیه اتفاق افتاد ، امیدوار است.

در ساعت دوم ، آنها به رهبر اتحادیه پستی چاک زلاتکین پیوستند و در مورد نبرد مداوم بین رئیس جمهور ترامپ و دموکرات ها بر سر سرویس پستی بحث کردند. چاک در مورد نارضایتی خود در ژنرال پست فعلی که توسط رئیس جمهور ترامپ منصوب شده بود صحبت کرد و دیدگاه خود را درباره نقش منحصر به فرد خدمات پستی شرح داد. چاک داستانهایی از قهرمانی توسط کارمندان پستی را که از طریق نامه های حیاتی از جمله نسخه های افراد در طی شرایط فوق العاده امتحان شده ، از طوفان کاترینا گرفته تا ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19 ، روایت می کند. چاک گفت که فداکاری کارگران پستی باعث اعتصاب پستی ملی در سراسر کشور بعید نمی شود و همچنین در مورد تاریخچه سازمان پست در دوره ریچارد نیکسون بحث شده است.

در ساعت سوم ، شین و جمارل به گارلند نیکسون پیوستند که گفت که وی معتقد است احزاب چپگرا وجود ندارند و حزب دموکرات یک حزب راست گرای است ، در حالی که حزب جمهوری خواه کاملاً در سمت راست است. گارلند همچنین اظهارات اخیر رحم امانوئل را به عنوان نمونه ای از اینكه چرا او فکر می كند حزب دموکرات تحت پوشش “یک چادر بزرگ” به سمت راست حرکت کرده است ، بحث کرد. آنها همچنین در مورد تیراندازی پلیس بحث کردند.

سپس به دنی سجورسان پیوستند ، که گفت که وی نسبت به دونالد ترامپ بسیار منتقد است و احساس می کند که صداقت در مورد جو بایدن و دموکرات ها مهم است. دنی اظهار داشت که حزب دموکراتیک یک حزب ضد جنگ نیست ، حتی اگر آنها گاهی اوقات از آمادگی لازم برای پیروزی در انتخابات استفاده کرده اند و نمونه ای از نانسی پلوسی را که پس از انتخاب دموکرات ها به عنوان نماینده مجلس در موافقت جنگی ضد عراق انتخاب شد ، به عنوان رئیس مجلس معرفی کرد. سپس گفت که او بودجه جنگ عراق را کاهش نمی دهد. دنی همچنین گفت که هر دو حزب سیاسی بال های ضد جنگ دارند که سرکوب می شوند و فعالیت خیابانی ضد جنگ اثبات شده است که از نظر سیاسی مؤثر است. آنها همچنین درباره نقش یک طبقه نظامی حرفه ای در سیاست خارجی مدرن ایالات متحده صحبت کردند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم