ترامپ در حالی که ژنرال های سابق دیگری به او حمله می کنند ، منزوی شد

ترامپ در حالی که ژنرال های سابق دیگری به او حمله می کنند ، منزوی شد

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبانان گارلند نیکسون و لی استراناهان برای نخستین بار توسط جسی ونتورا پیوستند تا در مورد نحوه برخورد وی با این اعتراضات صحبت کنند. ما همچنین با مایکل کریگر و البرت گیلوری در مورد محتوا ، زمینه و اهمیت ناآرامی های مدنی در جریان صحبت کردیم.

میهمانان:

البرت گیلوری – عضو سابق سنا در ایالت لوئیزیانا و مجلس نمایندگان لوئیزیانا | اعتراضات جورج فلوید

مایکل کریگر – بنیانگذار LibertyBlitzkrieg.com ، تحلیلگر سابق وال استریت | ناآرامی های مدنی: 50 سال در حال ساخت .. حالا چی؟ و مشکلی که ترامپ آنتیفا را “سازمان تروریستی” نامیده است

جسی ونتورا – کشتی گیر حرفه ای سابق ، بازیگر ، مفسر سیاسی ، نویسنده پرفروش ، جانباز نیروی دریایی ، میزبان تلویزیون و دولتمردی که به عنوان 38مین فرماندار مینسوتا خدمت کرده است | ناآرامی های غیرنظامی: چه سفیدی ها را نمی فهمند و # ونتورا 2020؟ اجرای تا انتخابات

ما در ساعت اول ما توسط البرت گیلوری به ما ملحق شدیم تا درمورد جنبه های حقوقی و تاریخی در پرونده های مایکل براون ، احمد آربری و جورج فلوید به عنوان بخشی از گفتگوهای بزرگتر درباره مشروعیت اعتراضات جاری صحبت کنیم.

در ساعت دوم ما با مایکل کریگر در مورد اهمیت تاریخی و شاید اجتناب ناپذیر بودن بحران سیاسی در جریان صحبت کردیم. ما همچنین در مورد سؤال از آشفتگی اقتصادی اخیر صحبت کردیم که اعداد نوسان شغل چیست و چه زمانی باید انتظار داشته باشیم شاهد شکافهای عمیق تر در سیستم های اقتصادی ذاتی برای نظم جهانی فعلی باشیم.

ما خوشحال شدیم که برای اولین بار به جسی ونتورا پیوستیم تا در مورد تاریخ خود در حکمرانی صحبت کنیم ، چگونه او امروز با اعتراضات روبرو شد و چه چیزی باعث تغییر دیدگاه وی در مورد اعتراضات در حال انجام شد – که فقط بلوک هایی را از جایی که بزرگ شد آغاز کرد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم