ترامپ در حالیکه اعتراضات در مورد رشد رشد اقتصادی انجام می شود ، برای بازگشایی اقتصادی برنامه ریزی می کند

ترامپ در حالیکه اعتراضات در مورد رشد رشد اقتصادی انجام می شود ، برای بازگشایی اقتصادی برنامه ریزی می کند

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبانان گارلند نیکسون و لی استراناهان در مورد اخبار مثبت و منفی اخیر در جریان بحران مداوم رمان ، ماهیت ساماندهی در حین قفل ، با مهمانان گفتگو کردند و از مبانی اقتصادی کشور و اختلافات سیاسی این کشور پرس و جو کردند.

میهمانان:

پیرس رابینسون – همكار سازمان مطالعات تبليغات | گزارش های OPCW و قطعه جدید Hit

مادیا بنیامین – بنیانگذار گروه حقوق بشر تبادل جهانی و گروه صلح “CODEPINK” | سازماندهی انجمن در حین خاموش کردن

مایکل کریگر – بنیانگذار LibertyBlitzkrieg.com ، تحلیلگر سابق وال استریت | مبانی اقتصادی کشور ما

تام لوونگو – تحلیلگر ژئوپلیتیک و ناشر خبرنامه اسلحه بزهای بز | بسته بندی هفتگی و دوگانگی سیاسی چپ و راست

ما در ساعت اول ما به پیرز رابینسون و مودا بنیامین پیوستیم. با پیرز درباره ریشه اتهامات مبنی بر استفاده سوریه از سلاح های شیمیایی برای شهروندان خود در حلب و غوطه و همچنین تحولات اخیر در داستان بحث کردیم. با Medea بحث کردیم که چگونه تلاشهای سازمان دهی جامعه وی از زمان شروع قفل شدن کرونور ویروس تغییر یافته است.

در ساعت دوم ما به مدت نیم ساعت با مایکل کریس همراه شدیم تا درمورد ماهیت بحران مالی فعلی ، مشکلات آزادی شهروندی و وحشت ناشی از پاسخ به کوروی ویروس صحبت کنیم. ما همچنین در مورد مبانی اقتصادی کشور و تهدید سقوط قریب الوقوع اقتصادی صحبت کردیم.

نیم ساعت آخر ما به تام لوونگو پیوستیم تا در مورد اختلاف سیاسی چپ و چپ در بازی در سیستم سیاسی صحبت کنیم ، مکالمه ای که از لی و گارلند از اوایل دوران ادامه دارد. ما به این سؤال نگاه كردیم كه خط سیاست “چپ” و “راست” در سیاست آمریكا كجا باید ترسیم شود – و اگر حتی باید حتی با تلاش برای ترسیم آن خط نیز تلاش كنیم.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید