ترامپ در برابر شهرداران دموکرات – اسپوتنیک اینترنشنال

ترامپ در برابر شهرداران دموکرات – اسپوتنیک اینترنشنال

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان اخبار روز و همچنین مسائلی مانند اوضاع بلاروس ، انتخابات آینده و نحوه برخورد جهان با اعتراض و فروپاشی همه گیر را مورد بحث قرار دادند.

میهمانان

الكساندر مرکوریس – سردبیر در TheDuran.com | قانون تعادل بلاروس

گارلند نیکسون – تحلیلگر سیاسی اسپوتنیک و میزبان مشترک ساعت بحرانی و ساعت بحرانی پخش طولانی مدت M-F از ساعت 6: 00-8: 00 بعد از ظهر EST در رادیو اسپوتنیک | زندگی پس از اعتراضات چگونه خواهد بود

دکتر لینوود توحید – دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی | اقتصاد ، بایدن و کوید

وی در مونولوگ جمارل ، در مورد گوش دادن به کنوانسیون حزب مردم بحث کرد و از اینکه رای دهندگان دموکرات به حمایت از نامزدها و احزاب ادامه می دهند که از آنچه او فکر می کند گزینه های سیاسی آشکار نیست ، ابراز تعجب کرد.

سپس شین و جمارل با الكساندر مرکوریس همراه شدند ، وی در مورد وضعیت بلاروس بحث كرد ، كه به گفته وی به نظر می رسد در حال تثبیت است. الكساندر گفت كه او اكنون معتقد است كه در انتخابات اخیر بلاروس تا حدودی تقلب در رای دهندگان صورت گرفته است ، اما هنوز هم معتقد است كه لوكاشنكو كثرت آرا را بدست آورده است. وی خاطرنشان کرد که به نظر می رسد اعتراضات در سطح هفته ای یک بار کاهش یافته است. وی گفت که وی معتقد است روسیه پس از برخی اصلاحات قانون اساسی برای خروج دیپلماتیک بیشتر رهبر بلاروس کار خواهد کرد. سپس آنها درباره اوضاع سیاسی در انگلستان بحث کردند و الکساندر گفت که بی کفایتی بوریس جانسون در اداره همه گیر COVID-19 منجر به افزایش نظرسنجی ها برای رهبر حزب کارگر Kirsten Armour شده است. اسکندر همچنین گفت که او فکر می کند استقلال اسکاتلند یک احتمال رو به رشد است.

در ساعت دوم ، گارلند نیکسون به میزبانان پیوست ، وی در مورد اعتراضات و آنچه فکر می کند بعدی خواهد آمد بحث کرد. گارلند اظهار داشت كه او معتقد است “نسل همه گیر” سرانجام تقاضای خدمات دولتی بیشتر خواهد كرد و گفت كه وضعیت پس از جنگ جهانی دوم در اروپا چیزی است كه وی آنرا پیشینی تاریخی می داند. گارلند همچنین در مورد انتخابات پیش رو بحث کرد و گفت که از آنجا که رای گیری اغلب به عنوان تایید شناخته می شود ، وی می تواند جو بایدن یا دونالد ترامپ را تأیید کند. گارلند از سیاست خارجی به عنوان زمینه ای نام برد که این دو نامزد از هم تشخیص ندارند.

در ساعت سوم ، دکتر لینوود توحید به آنها پیوست و آنها در مورد تعداد مشاغل فعلی بحث کردند ، که کمی بهتر از هفته های اخیر است. با این حال ، دکتر هشدار داد که به دلیل یک روش جدید حسابداری ، آنها در واقع یکسان هستند. سپس آنها به موضوع هزینه های کسری پرداختند و دکتر گفت که او معتقد است هزینه های کسری در شرایط اضطراری مانند همه گیری کاملاً مناسب است و آنها در مورد شرایطی که می تواند باعث نگرانی در مورد تورم شود بحث کردند. سرانجام ، آنها بررسی کردند که چگونه یک دولت بایدن در صورت انتخاب او همه گیری را اداره می کند ، و توافق کردند که بایدن با نوعی پیشنهاد ریاضت اقتصادی همراه باشد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم