ترامپ توقف ملی اخراج ها را اعلام کرد

ترامپ توقف ملی اخراج ها را اعلام کرد

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان در مورد موضوعات مختلفی بحث کردند ، از جمله اینکه افراد ترقی خواه باید به آنها رأی دهند یا به آنها رأی ندهند ، آینده جمهوری خواهان و کنوانسیون حزب مردم.

میهمانان

کریس اسمالز – فعال و برگزار کننده | اعتصاب کارگران اول ماه مه در شش خرده فروش عمده آنلاین

مدیا بنیامین – بنیانگذار گروه حقوق بشر مبادله جهانی و گروه صلح ‘CODEPINK’ | چین / پمپئو / بازرس کل

کیم ایورسن – روزنامه نگار مستقل و مجری نمایش کیم ایورسن در یوتیوب | پاسخ کوید -19

وی در مونولوگ جمارل گفت كه اظهارات اخیر جو بایدن مبنی بر اینكه نوشتن و غارتگری همان اعتراض نیست ، اعتراض كردن موضع معتبری نیست زیرا بایدن زمینه كافی را در مورد انگیزه برخی معترضان فراهم نكرده است.

سپس کریس اسمالز ، مدیر سابق آمازون ، که سخنران کنوانسیون اخیر حزب مردم بود ، به میزبانان پیوست. اسمالز گفت كه ادامه روند و حمایت از جو بایدن كه از برنی سندرز و اعضای “جوخه” حمایت می كند ، برای ترقی خواهان و سوسیالیست ها مهم است. وی گفت اصلاح شخص ثالث مهم است ، به همین دلیل در این کنوانسیون سخنرانی کرد ، اما خلاص شدن از شر دونالد ترامپ در اولویت است. اسمالز در مورد کار سازماندهی خود هنگام حضور در آمازون صحبت کرد و اینکه چگونه افزایش نگرانی در مورد کارگران آمازون در معرض COVID-19 هزینه شخصی او را متحمل شده است. وی همچنین درباره پست اخیر خود نشان داد كه آمازون به دنبال استخدام افرادی با سابقه جامعه اطلاعاتی در سازمان دهندگان اتحادیه تحقیقات است ، به ویژه پس از اعتراض در جایی كه آنها بیرون از عمارت جف بزوس گیوتین داشتند.

در ساعت دوم ، شین و جمارل با مدیای بنیامین ، کد پینک ، که همچنین در کنوانسیون خلق سخنرانی کرد ، پیوستند و او گفت که “کاملا” به جو بایدن رأی می دهد ، حتی اگر از انواع تاکتیک ها برای به دست آوردن حزب دموکرات پشتیبانی کند. برای حمایت از یک برنامه سوسیالیستی تر از جمله اشخاص ثالث ، مبارزات نفوذی در حزب دموکرات و رأی دادن به احزاب جایگزین مانند حزب سبز. مدائه با بیان اینکه جنگ در یمن به عنوان نمونه ای از این که دولت ترامپ به گفته وی خونین ترین و کشنده ترین درگیری امروز جهان است ، جنگ در یمن را تشدید کرد ، درمورد اینکه آیا باید این ایده را که دولت اوباما از دولت ترامپ بدتر است ، پس زد؟ مدائه همچنین گفت که در مورد سیاست داخلی دولت بایدن ایده آل نیست اما برای دوره دوم بهتر از دولت ترامپ است.

در ساعت سوم ، شین و جمارل با کیم ایورسون همراه شدند ، وی گفت که او کنوانسیون حزب خلق را تماشا کرده و ناامید شده است زیرا فکر می کند پتانسیل یک جنبش شخص ثالث واقعی وجود دارد ، اما آنچه که او می دید در آن قرار دارد بهترین گزینه برای شخص ثالث مانند حزب سبز. وی گفت که این زبان در این کنوانسیون کاملاً ریشه در سیاست استاندارد چپ دارد و استدلال می کند که آنچه مورد نیاز است نوع جدیدی از سیاست سیاسی میانه رو است که برای افراد راست نیز جذاب است ، در حالی که اختلاف نظرها را از شعارهای تاسیس ساده متمایز می کند. او همچنین موافقت می کند که گرچه سیاست مهم است ، اما باید یک سیاست فراگیرتر باشد ، و او در مورد نمونه های تاریخی صحبت کرد که احزاب جدید توانسته اند به موفقیت برسند ، مانند حزب بول موز در . کیم گفت که او مسئله پول را در سیاست به عنوان موضوعی متحد می داند که می تواند پایگاه جمهوری خواهان و دموکرات ها را دور هم جمع کند. با این حال ، او نمی بیند که هر دو طرف به طور دسته جمعی آن موضوع را لمس کنند. کیم گفت که وی همچنین سناریوی احتمالی را می بیند که جمهوری خواهان به حزب کارگران بدل شوند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم