ترامپ تهدید به کناره‌گیری از WHO: آیا واقعاً سود COVID-19 دلیل است؟

ترامپ تهدید به کناره‌گیری از WHO: آیا واقعاً سود COVID-19 دلیل است؟

در این قسمت از ساعت بحرانی دکتر ویلمر لئون به نیکو هاوس ، فعال سیاسی ، روزنامه نگار پخش و بنیانگذار و مدیرعامل شبکه MCSC پیوسته است.

“رئیس جمهور دونالد ترامپ روز دوشنبه نامه ای چهار صفحه ای را به دکتر تدرو ادانانوم قبرسیوس ، مدیر کل سازمان بهداشت جهانی ارسال کرد و تهدید کرد که در میان یک بیماری همه گیر جهانی که باعث بین المللی شده است ، دائماً مسدود کردن بودجه به سازمان ملل متحد تهدید می کند. همکاری به همان اندازه مهم است که همیشه ، “رویاهای مشترک روز سه شنبه گزارش داد. این درحالی است که “رئیس جمهور چین شیعه جینپینگ در روز دوشنبه قول 2 میلیارد دلار به WHO برای مقابله با همه گیر کروناویروس داد و گفت که وی از” بررسی جهانی “پاسخ بین المللی به شیوع این بیماری حمایت می کند ، اما تنها در صورت هدایت WHO و فقط پس از آن Fox News روز دوشنبه گزارش داد ، این ویروس موجود است. ما از این چه کاری می کنیم؟

هارون بلک ، واشنگتن پست در یک تحلیل روز سه شنبه نوشت: با ادامه کار ترامپ برکناری بازرسان عمومی ، “اخراج استیو لینیک وزارت امور خارجه ممکن است مشکل ساز باشد.” “لینك ، ما فهمیدیم كه وزیر امور خارجه مایك پومپئو را شخصاً تحقیق كرده بود ، همچنین تصمیم اصلی پومپئو در خصوص توافق تسلیحاتی با عربستان سعودی را تصویب كرده بود. كاخ سفید و پومپئو گفته اند كه حذف لینك تماس پمپئو بود. ” چرا این مسئله ساز است؟

“PressTV روز یکشنبه گزارش داد:” وزیر امور خارجه آمریكا ، مایك پومپئو تهدید كرده است كه اگر دادگاه بین المللی جزایی (ICC) با تحقیقات بالقوه جنایات جنگی در اسرائیل پیش برود ، “عواقب دقیقی خواهد داشت”. در پاسخ به این موضوع ، “یک گروه دو حزب از قانون گذاران مجلس نمایندگان مجلس سنا و نامه های جداگانه ای به پومپئو ارسال كردند كه از او خواست كه از اسرائیل ، یك متحد محكم آمریكا ، در برابر تحقیقات ICC دفاع كند ، و گفت ادعای دیوان مربوط به” سیاسی كردن “ماموریت دادگاه است ، “PressTV ادامه داد.

آیا این درست است که همانطور که گریزون گزارش داد ، یک “کار اطلاعاتی ضد اطلاعات با هدف توجیه قتل قاسم سلیمانی با نقاشی او و ایران به عنوان عاملان اراده القاعده” انجام شده است؟ به گفته این خبر ، عملیات تبلیغاتی به کتابی با نام منعطف با عنوان “تبعید” وابسته بود. “واقعاً اینجا چه خبر است؟

میهمانان:

خانه نیکو – فعال سیاسی ، روزنامه نگار پخش و بنیانگذار و مدیرعامل شبکه MCSC.

دیوید شولتز – استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین.

الیزابت مایرز – سردبیر سابق Inside Arabia.

دکتر آژامو باراکا – روزنامه نگار ، فعال سیاسی آمریکا و نامزد سابق حزب سبز برای نایب رئیس جمهور ایالات متحده در انتخابات 2016.

گرت پورتر – مورخ آمریکایی ، روزنامه نگار تحقیق ، نویسنده و تحلیلگر سیاست متخصص در موضوعات امنیت ملی ایالات متحده.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]