ترامپ تبرئه شد … جهان پیش می رود

ترامپ تبرئه شد … جهان پیش می رود

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان موفقیت استیضاح ترامپ هستند. روز شنبه ، همانطور که بسیاری انتظار داشتند رئیس جمهور سابق تبرئه شد.

میهمانان:

میشل ویت – Cohost از عقاید سیاسی | Cuomo تحت بررسی

مرام سوسلی – مفسر سیاسی | توییتر ضرر 1.14 میلیارد دلاری 2020 را گزارش کرده است

جوئل سگال – کارمند سابق کنگره | مک کانل: ترامپ مقصر است

فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو ، با برخی جنجال های عمیق پاسخ COVID-19 سر و کار دارد. به نظر می رسد که او سعی کرده تعداد مرگ و میرها را در خانه های سالمندان نیویورک پنهان کند زیرا این آمار نجومی است. Cohost of سیاسی ناسازگاری میشل وایت برای تشریح رسوایی به این برنامه می پیوندد.

روز گذشته ، ترکیه دستگیری 718 نفر را که به عضویت در یک گروه شبه نظامی کرد متهم می کند و 12 ترک را در شمال عراق اعدام کرد ، اعلام کرد. ظاهراً اردوغان رئیس جمهور ترکیه از دولت بایدن به دلیل نپذیرفتن این نسخه از حادثه بسیار ناراحت بود. سردبیر جیمز کری داستان را به ما ارائه می دهد.

توئیتر مسلماً مهمترین شرکت رسانه های اجتماعی در چهار سال گذشته بوده است زیرا فرمانده کل سابق ما از این پلتفرم به عنوان ابلاغیه مطبوعاتی استفاده می کرد. اکنون ، با نگاه به گذشته در سال 2020 ، این غول از ضرر 1.4 میلیارد دلاری خبر داد. مارام سوسلی ، تحلیلگر سیاسی ، اعداد را خرد می کند تا واقعیت را به ما بگوید.

ترامپ روز شنبه از اتهام مربوط به محاصره کاپیتول تبرئه شد. اکثر مردم می دانستند که این دادگاه به بن بست می رسد. با این حال ، بسیاری هنوز به دنبال نوعی تسلی هستند. جوئل سگال ، کارمندان سابق کنگره ، نتیجه نهایی را توضیح می دهد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم