ترامپ تاکتیک های “آدم ربایی” را در پورتلند رونمایی کرد

ترامپ تاکتیک های “آدم ربایی” را در پورتلند رونمایی کرد

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو با مارا ورهیدن هلیارد مدیر اجرایی صندوق عدالت مدنی همراه هستند.

یک ویدئوی ویروسی در حال گردهمایی در های اجتماعی و در خبرهای اصلی است که نشان می دهد یک جانباز نیروی دریایی و فارغ التحصیل آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده توسط یک افسر فدرال در پورتلند ، Oregon وحشی شده است. این مرد با آرامش در حال ایستادن است ، وقتی مورد حمله یک افسر فدرال در خستگی قرار می گیرد ، که چندین بار او را با یک کلوپ به او حمله می کند ، دستش را می شکند ، در حالی که یک افسر دیگر او را با صورت اسپری فلفل در صورتش اسپری می کند. این وضعیت در پورتلند است ، جایی که این افسران فدرال – بدون برچسب نام و هیچ ویژگی مشخص – به خیابان ها رفته اند. آنها حتی اقدام به ربودن معترضین می کنند و آنها را با وانت های بدون مارک می برند.

به نظر می رسد که انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آشکارتر و دیوانه تر به نظر می رسد. رئیس جمهور دونالد ترامپ در آخر هفته مصاحبه ای با کریس والاس از فاکس نیوز ارائه داد که تبدیل به مبارزاتی شد و این سؤال را مطرح کرد که آیا ترامپ می تواند پایگاه خود را با نزدیک تر شدن به انتخابات حفظ کند یا خیر. در همین حال ، آخرین نظرسنجی های ملی نشان می دهد جو بایدن با 15 درصد امتیاز ترامپ را به پیش رو دارد. جو لوریا، سردبیر کنسرسیوم نیوز ، تأسیس شده توسط مرحوم رابرت پری ، و نویسنده کتاب “چگونه گم شدم ، توسط هیلاری کلینتون” ، به این نمایش می پیوندد.

coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش است ، به خصوص در جنوب ایالات متحده آمریکا. در سطح ملی ، Covid-19 در هر 100000 نفر ساکن 20 نفر را آلوده می کند. اما در بسیاری از ایالت های فلوریدا میزان عفونت به مراتب بیشتر است ، با فلوریدا 55 نفر در هر 100000 نفر ساکن ، آریزونا در 44 سال ، لوئیزیانا در 41 سال و نوادا در 39 سال. و مرگ و میر نزدیک به 141000 نفر است. در همین حال ، اتحادیه اروپا اعلام کرد که اجازه نمی دهد آمریکایی ها حداقل تا 31 ژوئیه به آنجا سفر کنند. برایان و جان با هم صحبت می کنند دکتر کروتیکا کوپالی، یک پزشک بیماری های عفونی و نایب رئیس کمیته جهانی بهداشت عفونت آمریكا.

بخش “آموزش برای آزادی با بیل آایرز” روز دوشنبه جایی است که بیل به ما کمک می کند تا وضعیت آموزش را در سراسر کشور بررسی کنیم. چه چیزی در مدارس ، دانشکده ها و دانشگاه های ما اتفاق می افتد و چه تأثیری در جهان اطراف ما دارد؟ بیل آیرز، یک فعال ، آموزگار و نویسنده کتاب “تقاضای غیر ممکن: یک مانیفست رادیکال” را برایان و جان می پیوندند.

در این بخش ، هفته پیش رو ، میزبان ها نگاهی به اخبار تازه ترین هفته های آینده و آنچه برای کشور و جهان معنی دارد از جمله تلاش های ترامپ برای به حداقل رساندن سوء مدیریت دولت وی از بحران کورنوویروس ، وضعیت این کشور می پردازند. انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ، آدم ربایی معترضین توسط عوامل ناشناس فدرال در پورتلند و موارد دیگر. تحلیلگران اسپوتنیک نیوز و تهیه کنندگان این نمایش نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

قوانین بخش فناوری منظم روز دوشنبه یک راهنمای هفتگی در مورد چگونگی تهدید شرکتهای انحصاری و دولت نظارت بر آزادی ، آزادی های گرامی ، حقوق مدنی و آزادی های مدنی است. توسعه دهنده وب و تکنسین کریس گارافا و مهندس نرم افزار و تحلیلگر فناوری و امنیت پاتریشیا گورکی به این نمایش می پیوندند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم