ترامپ به سارا سندرز گفت که “یکی را برای تیم انتخاب کند” با کیم جونگ اون ، ادعاهای کتاب جدید

ترامپ به سارا سندرز گفت که “یکی را برای تیم انتخاب کند” با کیم جونگ اون ، ادعاهای کتاب جدید

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

روزنامه ای که قرار است در 8 سپتامبر برای انتشار منتشر شود ، توسط روزنامه ای توصیف شده است كه موفق به تهیه نسخه ای از آن به عنوان “یك پیرو وفادار برای رئیس جمهور” شد.

اجلاس ژوئن 2018 سنگاپور بین دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا و کیم جونگ اون ، رئیس دولت کره شمالی ، ظاهراً با یک حادثه عجیب و غریب همراه با سارا سندرز ، وزیر مطبوعات وقت کاخ سفید همراه بود ، که منجر به شکست یک شوخی تا حدودی پر جنب و جوش POTUS شد ، گاردین گزارش هایی با استناد به خاطرات جدید سندرز که انتظار می رود هفته آینده منتشر شود.

به نوشته این روزنامه ، سندرز به یاد آورد كه چگونه در یك لحظه ، وقتی ترامپ و كیم در حال گفتگو بودند ، متوجه شد كه رهبر كره شمالی به او “خیره شده” است.

وی گزارش داد: “ما تماس مستقیم چشمی برقرار کردیم و کیم سرش را تکون داد و به نظر می رسید که به من چشمک می زند”. “من مبهوت شدم. سریع نگاه کردم و یادداشت برداری کردم”.

و هنگامی که او بعداً این اتفاق را به توجه ترامپ جلب کرد ، در بنای ریاست جمهوری در راه رسیدن به فرودگاه ، به نظر می رسد دومی نسبت به آن سرگرم شده است.

©
عکس AP / ایوان ووچی

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، سه شنبه ، 12 ژوئن 2018 در سنگاپور با کیم جونگ اون ، رهبر کره شمالی در استراحتگاه کاپلا در جزیره سنتوزا دست داد.

“کیم جونگ-اون به تو ضربه زد!: گفته شد ترامپ گفته است.” او این کار را کرد! او به شما ضربه زد! “

روزنامه گفت: حتی وقتی سندرز از POTUS خواست “متوقف شود” ، و به او گفت كه “منظور او این نبود” ، ترامپ سپس شروع به شوخی كردن در مورد آنچه كه می تواند بعدا انجام دهد ، داد.

“خوب ، سارا ، این مسئله را حل و فصل می کند. شما به کره شمالی می روید و یکی را برای تیم می گیرید! شوهر و بچه های شما دلتنگ شما می شوند ، اما شما یک قهرمان کشور خود خواهید بود!”

کتاب سندرز با عنوان “صحبت کردن برای خودم: ایمان ، آزادی و مبارزه با زندگی ما در داخل کاخ سفید ترامپ” قرار است سه شنبه هفته آینده منتشر شود.

روزنامه موفق شده است نسخه ای از کتاب را به دست آورد ، این کتاب را “پیروزی رئیس جمهور توسط پیرو وفادار” توصیف می کند.