ترامپ بزرگترین سخنرانی خود را ارائه داد ، حتی پلوسی نیز نتوانست آن را رد کند

ترامپ بزرگترین سخنرانی خود را ارائه داد ، حتی پلوسی نیز نتوانست آن را رد کند

https://cdn1.img.sputniknews.com/i/logo-itemprop.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio_fault_lines/202012231081551018- trump-delivers- بزرگترین-سخنرانی-حتی-پلوسی-نمی تواند-رد-کند /

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان درباره فیلم تلخ منتشر شده توسط ترامپ بحث می کنند. او رئوس مطالبی را ارائه می دهد که 900 میلیارد دلار بودجه محرک به کجا هدایت می شود.

میهمانان:

تد رال – کاریکاتوریست سیاسی | ترامپ تقاضای 2 بازی بزرگ برای رعیت را دارد

مرام سوسلی – مفسر سیاسی | آیا #Assange با موفقیت موفق خواهد شد / ترامپ

کیم ایورسن – مجری نمایش کیم ایورسن | رسانه های غربی درباره سوئد دروغ می گویند

آخرین لایحه محرک فقط شش ساعت قبل از رای گیری در اختیار نمایندگان قرار گرفت. هنگامی که روی میز ترامپ نشست ، وی سند را کالبدشکافی کرد و خواستار اصلاح لایحه برای قطع توزیع های تصادفی در حالی که پرداخت های مستقیم را از 600 دلار به 2000 دلار افزایش داد. تد رال ، کاریکاتوریست سیاسی ، جزئیات این لایحه را توضیح می دهد.

ترامپ روز گذشته بیش از ده نفر را عفو کرد. متأسفانه ، این شامل جولیان آسانژ نبود. مرام سوسلی ، مفسر سیاسی ، توضیح می دهد که چرا آسانژ باید قبل از ترامپ از سمت خود عفو شود.

سوئد تصمیم گرفت اقدامات قفل را به عنوان استراتژی مبارزه با COVID-19 اجرا نكند. این تصمیم تلاشی برای دستیابی به “مصونیت گله” بود. کیم ایورسن ، تحلیلگر سیاسی ، برای توضیح این که چرا رسانه های غربی “شکست” را از تناسب خارج می کنند ، به این نمایش می پیوندد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم