ترامپ با عنوان #BenedictDonald Trends Worldwide به عنوان ‘خائن شماره 1 آمریکا’ محکوم شد

ترامپ با عنوان #BenedictDonald Trends Worldwide به عنوان ‘خائن شماره 1 آمریکا’ محکوم شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در یک دیوانگی آنلاین جدید با الهام از تبلیغات ویدئویی از ویول ویتز ، شهروندان رئیس جمهور دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده را با بندیکت آرنولد – ژنرال جنجالی قرن 18 ، که نام وی مدت هاست با خیانت همراه است ، برابر دانستند ، زیرا او از ارتش قاره به انگلیس دفاع می کرد. در طول جنگ استقلال آمریکا.

در آستانه روز استقلال ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا در تبلیغات ویدئویی ساخته شده توسط كمیته اقدام سیاسی رای گیری Vets.org با عنوان “خائن شماره یك آمریكا” لقب گرفته است ، زیرا تویاتی اسمی رئیس جمهور را با نام خائن بدنام بنهدیكس آرنولد خائن جنگ ، ادغام كرد. ایجاد هشتگ #BenedictDonald ، که به سرعت ویروسی شد.

این آگهی ، با شروع داستان آرنولد ، که به دلیل “فروش نیروهای خود در جریان جنگ ما برای آزادی” مورد سرزنش قرار می گیرد ، می گوید: “هیچ کس مانند دونالد ترامپ به کسانی که لباس یکنواخت خیانت نکرده اند” خیانت کرده است.

ترامپ متهم به “همسویی” با دشمن خارجی است که “جایزه ها را بر سر سربازان آمریکایی می گذارد” ، در یک اشاره دیگر به ادعاهای بی اساس ناشی از گزارش رسانه ها مبنی بر اینکه روسیه پاداش پاداش به اعضای طالبان برای قتل سربازان آمریکایی داده است .

این ویدئو با این جمله خاتمه می یابد: “بندیکت آرنولد می تواند کنار بماند” و “بندیکت دونالد” را به عنوان دونالد ترامپ ، “خائن شماره 1 آمریکا” معرفی می کند.

کاربران رسانه‌های اجتماعی باعث ایجاد موج در توییتر شدند ، و از هشتگ تازه اختراع شده و به سمت ترامپ شکایت کردند.

برخی از نام های اضافی برای ترامپ دست به دست هم دادند.

دیگران این مقایسه را با نمایشگاه آرنولد پیدا نکردند و ادعا کردند که “خیانت” ترامپ در واقع بسیار بدتر است.

با این حال ، حتی افرادی وجود داشتند که مخالف تبلیغات بودند و با پیام مخالف بودند.

چند نفر به یک تبلیغ اخیر به زبان روسی که توسط یکی دیگر از کمیته های سیاسی اقدام به نام “پروژه لینکلن” انجام شده ، اشاره کردند که به طور مشابه ترامپ را به همکاری با روسیه متهم می کند و او را “رفیق” می نامند.