ترامپ با انتقاد از انتقاد COVID-19 از “Sleepy Joe Hiden” ، دوباره از “ویروس چین” نام برد

ترامپ با انتقاد از انتقاد COVID-19 از “Sleepy Joe Hiden” ، دوباره از “ویروس چین” نام برد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

رئیس جمهور ایالات متحده در توییت خود ادعا کرد که بایدن فقط “در زیرزمین خود نشسته است” و از تلاش های دولت برای مقابله با بحران ویروس کرونا انتقاد می کند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، یک حمله لفظی دیگر علیه جو بایدن ، کاندیدای ریاست جمهوری دموکرات ، رقیب او در انتخابات ریاست جمهوری آینده ، انجام داد و وی را به دلیل انتقاد از واکنش دولت ایالات متحده به بیماری همه گیر ویروس کرونا ، مورد انتقاد قرار داد.

در یک قطعه کوتاه از ویدئوی CNN که توسط ترامپ منتشر شده است ، یک مصاحبه شونده حضور دارد که با بیان اینکه او یک پرستار است و 27 سال است که پرستار است ، پاسخ به همه گیری را “بزرگترین دستاورد رئیس جمهور ترامپ” توصیف کرد.

وی گفت: “او کسی بود که در ابتدای فوریه تمام سفرها را تعطیل کرد”. “بچه ها به خاطر می آورید که در ژانویه چه اتفاقی می افتاد؟ هیچ مقام منتخبی نبود که حتی به فکر کوید باشد زیرا آنها مشغول استیضاح خود بودند”.

ترامپ که در ابتدا توییتر خود را با تشکر از خانم تشکر کرده بود ، چند ساعت بعد آن را به اشتراک گذاشت ، این بار با تمرکز توجه او بایدن بود که این بار POTUS به عنوان “خواب آلود جو هیدن” نامگذاری کرد.

ترامپ نوشت ، “جو هیدن خواب آلود” توسط مردم خودش تأیید شد كه در یك وضعیت بسیار آسان تر ، آنفولانزای خوكی H1N1 كار وحشتناكی انجام داده است. اکنون “در زیرزمین خود نشسته و از هر حرکتی که انجام می دهیم انتقاد می کند” در COVID-19 ، با ترامپ بار دیگر این عامل بیماری زا را به عنوان “ویروس چین” معرفی کرد.

پیام ترامپ واکنش تا حدودی متفاوتی را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشته است ، در حالی که چندین شهروند اینترنتی انتقاد از بایدن را نیز انتخاب کردند ، دیگران انتقادات خود را برای خود ترامپ محفوظ نگه داشتند.

بیماری همه گیر “آنفولانزای خوکی” که ظاهراً ترامپ با اشاره به آن در سال 2009 در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما ، هنگامی که جو بایدن دفتر معاون رئیس جمهور ایالات متحده را اشغال کرد ، به ایالات متحده برخورد کرد.

بر اساس برآورد مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده ، از 12 آوریل 2009 تا 10 آوریل 2010 حدود 60.8 میلیون مورد ، 274304 بستری در بیمارستان و 12،469 مرگ به دلیل ویروس رخ داده است.