ترامپ با استفاده از هیدروکسی کلروکین ، داروی ضد مالاریا به عنوان مرکز اصلی رویکرد COVID در آمریکا به نظر می رسد

ترامپ با استفاده از هیدروکسی کلروکین ، داروی ضد مالاریا به عنوان مرکز اصلی رویکرد COVID در آمریکا به نظر می رسد

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبان گارلند نیکسون و لی استراناهان با مهمانان درباره تاریخ هالودومور و اینکه چگونه منجر به ظهور ناسیونالیسم اوکراینی شد ، جایی که ایالات متحده در شرق آفریقا قرار دارد ، صحبت کرده و چقدر باید هوشیار باشیم. رئیس ستاد انتخاباتی سابق ترامپ استیو بانون.

میهمانان:
جارث Copus – نویسنده “اوکراین: Forever A Pawn” | ناسیونالیسم هولودومور و اوکراین

دنی سجورسن – افسر بازنشسته ارتش آمریكا و مربی سابق تاریخ در وست پوینت | چرا آمریکا سومالی را بمباران می کند؟ و امپریالیسم ایالات متحده – استیک های بزرگ ، حتی اسلحه های بزرگتر

تایلر P. نیکسون – بایگانی ، فعال ، فن آور ، مشاور حقوقی راجر استون | بندیکت بانون

در ساعت اول ما ، به جارث كپوس پیوستیم تا درباره تاریخ اوکراین ، پیشینه هولودومور ، ریشه های بحران كشاورزی اتحاد جماهیر شوروی در دهه 1930 و چگونگی قحطی گسترده ، زمینه ظهور ملی گرایی اوکراین را فراهم كنیم. .

در ساعت دوم خود ، با دنی سجورسن در مورد تلاشهای ایالات متحده برای كنترل شاخ آفریقا در مسابقات خود با داعش در الشباب و همچنین با افزایش نفوذ چین در منطقه صحبت كردیم.

در ساعت سوم ما ، به تایلر پیکسون نیکسون پیوستیم تا بعد از اینکه بانون گزارش روابط خود با استون را در مجلس سنا گزارش داد ، در مورد راجر استون و استیو بانون صحبت کنیم ، که به طور جدی با شهادت وی در دادگاه محاکمه شد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم