ترامپ با ادامه اعتراضات ، از قانون شورش استفاده می کند

ترامپ با ادامه اعتراضات ، از قانون شورش استفاده می کند

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبان گارلند نیکسون و لی استراناهان با میهمانان در مورد ناآرامی های سیاسی که این هفته در ایالات متحده رخ داده است ، پاسخ های ترامپ و چگونگی اعتراض اظهارات وی به سیاست خارجی نظامی ایالات متحده آمریکا و برنامه های غافلگیرانه صحبت کردند.

میهمانان:

مرام سوسلی – مفسر سیاسی و تحلیلگر ژئوپلیتیک | چرا گندم سوریه مشعل سوریه؟ و ترامپ در مورد برچسب زدن آنتیفا به عنوان یک سازمان تروریستی چیست؟

رابرت ونزل – اکونومیست ، ویراستار و ناشر TargetLiberty.com و نویسنده در EconomicPolicyJournal.com | جورج فلوید در تلاش برای رقابت با FED درگذشت

مارگارت کیمبرلی – ستون شناس و سردبیر ارشد گزارش برنامه سیاه و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور” | همبستگی جهانی برای نقطه پایین جورج فلوید و بایدن در سیاست سیاه

تایلر P. نیکسون – بایگانی ، فعال ، فن آور ، مشاور حقوقی راجر استون | راجر استون نامفهوم

در ساعت اول ما با مرام سوسلی در مورد ناآرامی های داخلی آمریکا ، شورش ها و غارت ها صحبت کردیم – و همچنین به غارت کشور نفت سوریه و سوزاندن آن در مزارع گندم سوریه نگاه کردیم. ما درباره اعتراضات سراسری جورج فلوید ، شورش و واکنش ترامپ صحبت کردیم.

در ساعت دوم ما با رابرت ونزل در مورد اعتراضات صحبت كردیم ، چرا آنها شروع به اعتراض كردند ، و او چه فكر می كند درباره فلسفه سیاسی ما می گوید كه شخصی در نتیجه تلاش برای انجام كاری كه Fed انجام می دهد ، درگذشت. پس از آن ، ما با مارگارت کیمبرلی در مورد اعتراضات ، چه چیزی آنها را با مشکلات پیش روی مردم سیاهپوست در آمریکا ارتباط می دادیم ، و اینکه چگونه باید خود را جهت درک آنچه اتفاق می افتد ، جهت دهیم.

در ساعت سوم ما ، به تایلر پیکس نیکسون پیوستیم تا درمورد آنچه راجر عدالت راجر استون محسوب می شود ، صحبت کنیم ، چه مردی باید بگوید حالا که اجازه سخنرانی دارد ، و جایی که سرکوب سخنرانی سیاسی با هسته آمریکا مغایرت دارد. اصول.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم