ترامپ باید جایزه نوبل را دریافت کند

ترامپ باید جایزه نوبل را دریافت کند

میهمان امروز ، لنس فورمن نظرات زیادی درباره طرح Furlough ، دونالد ترامپ ، طرح جدید ریشی سوناک ، لورنس فاکس و نایجل فاراژ دارد.

لنس فورمن تاجر برجسته ای در بخش مهمان نوازی و البته نماینده سابق اتحادیه اروپا است که فکر می کند ، “به نظر می رسد که دولت بخش مهمان نوازی را کنار گذاشته است. شما فقط نمی دانید که چه چیزی آینده می آید ، بسته شدن آن آسان تر و ساده تر است ، بنابراین مدتها طول می کشد تا این بخش بهبود یابد. “

او همچنین واضح است که ، “دولت پیام های متفاوتی ارسال کرده است ، بنابراین اکنون مردم نمی دانند چه فکری کنند ، مردم به پیام رسانی اعتماد ندارند.” او همچنین می داند كه كجا را سرزنش كند و می گوید: “جریمه با بوریس جانسون و مت هنكوك متوقف می شود.”

لنس اکنون خواهان بازگشایی بخش مهمان نوازی است و می گوید: “هیچ شواهدی وجود ندارد كه افراد بیشتری از Covid در حال مرگ باشند ، بنابراین این ترس بیش از موج دوم بی جا است ، به خصوص هنگامی كه افراد از بیماری های دیگر مانند سرطان می میرند.” وی ادامه می دهد ، “دولت از آنچه می تواند اتفاق بیفتد بسیار ترسیده است اما هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد این شرایط بسیار بدتر از یک فصل آنفلوآنزا بسیار بد است.”

وی می گوید ، “دولت باید اطلاعات واضحی ارائه دهد و سپس ما به اندازه کافی بزرگ و پیر هستیم که می توانیم تصمیم بگیریم که چه مواردی ایمن است. این فقط مربوط به طول عمر نیست بلکه کیفیت زندگی نیز هست. “

وی همچنین معتقد است که “دونالد ترامپ باید جایزه صلح نوبل را بدست آورد و اگر اوباما این کار را می کرد دو جایزه به او می دادند!”

این یک قسمت جذاب از مردی است که سیاست و تجارت را می فهمد. شما با همه آنچه او می گوید موافق نیستید اما مطمئناً شما را به فکر فرو می برد!