ترامپ بایدن را به دلیل “زوال عقل غیرقابل قبول” در حالیکه نامزد دم می گوید “نامزد انتخابات مجلس سنا” است ، تمسخر می کند

ترامپ بایدن را به دلیل “زوال عقل غیرقابل قبول” در حالیکه نامزد دم می گوید “نامزد انتخابات مجلس سنا” است ، تمسخر می کند

جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق ، در چند روز گذشته ابروهایی را بالا کشیده است. وی نه تنها نام کاندیدای حزب جمهوری خواه باراک اوباما را که در 2012 نامزد شد ، فراموش کرد بلکه اکنون به نظر می رسد که فکر می کند بیش از ریاست جمهوری برای سنای نامزد شده است.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، پس از آنکه نامزد دموکرات و معاون سابق رئیس جمهور در 48 ساعت گذشته چند گاف ارائه داد ، با یک توئیت رقیب خود در انتخابات ریاست جمهوری ، جو بایدن را مسخره کرد.

بایدن در جریان مبارزات انتخاباتی خود روز دوشنبه به خاطر آوردن نام میت رامنی ، سناتور یوتا که در سال 2012 هنگامی که بایدن رقیب رئیس جمهور اوباما بود ، علیه باراک اوباما رئیس جمهور سابق کاندید شد ، مشکل داشت. بعدها در همان روز بایدن یک اشتباه فک انداختن دیگر مرتکب شد ، زیرا به هواداران خود در اوهایو گفت که در واقع در تلاش است جای خود را در سنای آمریکا و نه کرسی ریاست جمهوری بدست آورد.

و دونالد ترامپ فقط نمی توانست فرصت خندیدن در این مورد را از دست بدهد.

“میت نمی تواند از این موضوع هیجان زده شود! جو همچنین دیروز گفت که او برای مجلس سنای ایالات متحده (دوباره) نامزد می شود و کاملاً فراموش کرده که در کجا بوده است (دولت اشتباهی!) “، ترامپ صبح سه شنبه در توییت خود نوشت.

رئیس جمهور ادامه داد: “جو هرگز پسر خوب و مهربانی نبوده است ، بنابراین آسان تر است که این” زوال عقل “واضح را مشاهده می کنید و به سرعت بدتر می شود!”

در جریان راهپیمایی مبارزات انتخاباتی فلوریدا ، پرزیدنت ترامپ قبلاً در مورد لغزش زبان بایدن اظهار نظر کرد ، در حالی که به طرفداران خود گفت که نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات “پسر خوبی نبود”. وی همچنین خاطرنشان کرد که اولین بار نیست که معاون سابق رئیس جمهور چیزهای گیج کننده ای می گوید و او در این باره حق داشت.

ترامپ بعداً در توییتر گفت ، این دوشنبه “به ویژه برای” بایدن “بد” بود.

همین چند روز پیش ، بایدن هنگامی که در… نوادا بود ، خطاب به طرفداران آریزونا خود ، بدون هیچ سردرگمی اظهار نظری کرد.

گاف های بایدن مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار نگرفت. با این حال ، بسیاری عجله کردند و به این نکته اشاره کردند که ترامپ نیز بی تقصیر نیست – به یاد آوردن تعدادی اشتباه و غلط املایی که در سال های اخیر مسئول آن بوده است.