ترامپ اصرار دارد COVID-19 “از بین برود” ، حتی در موارد ظهور

ترامپ اصرار دارد COVID-19 “از بین برود” ، حتی در موارد ظهور

در این قسمت از ساعت بحرانی ، همزبانان دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون با دکتر گیگی البیومی در مورد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا صحبت می كنند و پیش بینی می كنند كه بیماری همه گیر COVID-19 حتی اگر مرگ و میرها در ایالات متحده افزایش یابد ، از بین خواهد رفت.

ترامپ در مصاحبه ای در روز چهارشنبه در فاکس نیوز ، ادعا کرد که COVID-19 در “بخش نسبتاً کمی” از کشور پخش شده است (تقریباً در همه جا گسترش می یابد) ؛ گفت: کودکان “در واقع از ایمنی” در برابر ویروس مصون هستند (آنها نیستند) ، واشنگتن پست گزارش داد: بار دیگر اصرار داشت که شیوع بیماری مانند گذشته از بین خواهد رفت. وی همچنان به عقیده خود مبنی بر بازگشایی مدارس ، حتی به عنوان ولسوالی های بیشتر ، آموزش های حضوری را به تأخیر می اندازد. “نظر من این است که مدارس باید باز شوند. این موضوع در حال از بین رفتن است. “ترامپ گفت: با توجه به موارد COVID-19 و مرگ و میر در ایالات متحده در حال افزایش است ، ما چقدر باید نگران باشیم؟

CNN روز سه‌شنبه گزارش داد: “این انفجار در نزدیکی بندر بیروت یک موج شوک بزرگ ابر شکل قارچ را به وجود آورد ، که ماشینها را پرت کرد و به ساختمانهای دوردست آسیب رساند.” “این امر تا قبرس ، صدها مایل دورتر ، احساس شد و به عنوان زمین لرزه ای به بزرگی 3.3 ریشتر در پایتخت لبنان ثبت شد.” دست کم 135 نفر کشته و هزاران نفر دیگر نیز زخمی شدند. مقامات لبنانی گفته اند که این انفجار یک حادثه ناگوار ناشی از نیترات آمونیوم نادرست ذخیره شده بوده است ، اگرچه ترامپ روز سه‌شنبه گفت که به نظر می رسد این حادثه ناشی از “بمبی به نوعی” باشد ، با استناد به مقامات ارتش بی نام آمریکا. وزیر دفاع آمریكا مارك اسپر روز چهارشنبه با رئیس جمهور مخالفت كرد و گفت این انفجار احتمالاً یك حادثه بوده است.

“تولید ناخالص داخلی ایالات متحده از بین می رود و محاصره اقتصادی ناپدید می شود” عنوان آخرین کاری است که توسط میهمان بعدی ما ، استاد جک راسموس ارائه شده است. وی می نویسد: “این هفته گذشته اقتصاد آمریكا در سه ماهه دوم با نرخ سالانه 32.9٪ و تقریباً 10٪ فقط برای دوره آوریل – ژوئن سقوط كرده است. – آیا اقتصاد آمریکا خیلی سریع و عمیقا منعقد شده است! ” ما از همه اینها چه می توانیم بسازیم؟

فیلیپ سیتوویتیکی در ماه ژوئیه نوشت: “در آخرین جلسه نشستی در سال 2019 ، ماریس پین وزیر امور خارجه استرالیا از کمیته دائمی مؤثر در امور خارجه ، دفاع و تجارت خواسته بود تا گزارشی را درباره معرفی احتمالی قوانینی که منعکس کننده قانون مگنیتسکی ایالات متحده است ، گزارش دهد.” 2 قطعه برای The Diplomat. “کمیته قصد دارد تا پایان سال 2020 گزارش بدهد.” این یعنی چی؟

یک عنوان در روز سه شنبه در رویاهای مشترک آمده است: “الیوت آبرامز به شنیدن مجلس سنا تأیید می کند که ایالات متحده هنوز” سخت تلاش می کند “برای سرنگونی مادورو در ونزوئلا.” این خبرنامه گزارش داد: “نماینده ویژه ایالات متحده در ونزوئلا الیوت آبرامز روز سه شنبه به هیئت سنا گفته است که علیرغم تعداد زیادی از تلاش های قبلی شکست خورده ، دولت ترامپ تلاش های خود را برای تقویت برکناری رئیس جمهور نیکول مادورو ، که دو سال توسط مردم ونزوئلا به طور دموکراتیک انتخاب شده است ، ادامه می دهد. قبل. “بدیهی است که ما امیدواریم که [Maduro] آبرامز به اعضای کمیته روابط خارجی مجلس سنا گفت: “این به معنای پیش رفتن چیست و آمریکایی ها چقدر نگران هستند که دولت آمریکا که مدعی حمایت از دموکراسی است آیا در سراسر جهان تلاش می شود رئیس جمهور منتخب دموکراتیک در یک کشور خارجی سرنگون شود؟

واشنگتن پست روز چهارشنبه گزارش داد: “روگر مارشال روز سه شنبه شب نامزد مجلس سنا در کانزاس را به دست آورد ، کریس کوباخ وزیر امور خارجه پیشین را شکست داد و ترس GOP را از اینکه پیروزی توسط آتش محافظه کار محافظه کار می تواند در ماه نوامبر برای آنها هزینه کند ، برنده کرد.” در حالی که در آن طرف راهرو ، مقاله چهارشنبه دیگری در پست با عنوان “نماینده بلند مدت ویلیام لسی کلی کلیسای دموکراتیک در میسوری را از دست داد” بود. آیا این نشانگرهای ظریف یا نه چندان ظریف تغییر در منظر سیاسی است؟

هیل روز چهارشنبه گزارش داد: “مبارزات انتخاباتی ترامپ اواخر سه شنبه علیه نوادا دادخواستی را علیه قانونی با هدف گسترش رای گیری از طریق پست الکترونیکی قبل از انتخابات عمومی نوامبر ارائه داد ، گفت:” این تقلب و تغییر رویه های انتخابات باعث می شود “تقلب رای دهندگان و دیگر رای گیری غیرمجاز اجتناب ناپذیر باشد.” . این به معنای پیشروی چیست؟

قطعه جالبی در روز سه شنبه در کنسرسیوم نیوز با عنوان “یک ایالات متحده از توهم” اجرا شد. عنوان فرعی آن آمده است: “آمریکایی ها گرفتار نوعی روان پریشی ملی هستند ، در نتیجه کمی از آنچه گفته می شود در مورد رفتارهای خارجی – از آلمان تا دریای چین جنوبی – می تواند از ارزش بالایی برخوردار شود.” ما از این چه کاری می کنیم؟

میهمانان:

دکتر جیجی البیومی – بنیانگذار و مدیر اجرایی موسسه رودهام دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی دانشگاه جورج واشنگتن در واشنگتن ، دی سی

لیث معروف – مجری و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان

جک راسموس – اقتصاددان ، نویسنده “بانکداران مرکزی در پایان طناب خود ؟: سیاست پولی و رکود اقتصادی” و استاد گروه اقتصادی و سیاسی در کالج سنت مری کالج کالیفرنیا

لوسی کومیسار – روزنامه نگار تحقیقی با تمرکز بر فساد مالی و شرکتی که مقالات آنها را می توان در TheKomisarScoop.com یافت

لئو فلورس – هماهنگ کننده آمریکای لاتین برای کد صورتی

دکتر کالین کمپبل – واشنگتن دی سی ، خبرنگار ارشد اخبار

دکتر آویس جونز-دیوهر – نویسنده برنده جوایز ، سخنران بین المللی ، مفسران سیاسی و کارشناس توانمندسازی نژاد و جنسیت

مارگارت کیمبرلی – سردبیر و نویسنده ارشد گزارش سیاه برنامه و نویسنده “پیشگیری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]