ترامپ از پذیرفتن ، بادن ادعا می کند پیروزی – جنگ قدرت در حال ادامه است

ترامپ از پذیرفتن ، بادن ادعا می کند پیروزی – جنگ قدرت در حال ادامه است

بایدن ادعای پیروزی می کند ، ترامپ از پذیرفتن امتناع می ورزد. Evo به بولیوی بازگشت ، چپ به قدرت بازگشت. بایدن از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی مسئولیت محتوا می خواهد

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند کی پریستکر، یک روزنامه نگار با Breakthrough News ، برای بحث درباره جو بایدن درباره ادعای پیروزی بر دونالد ترامپ در انتخابات سال 2020 ، تلاش های مداوم ترامپ برای اعتراض به پیروزی آشکار بایدن و آنچه که جنگ قدرت در مورد فضای سیاسی فعلی و آینده سیستم دو حزب می گوید .

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند Zoe Pepper-Cunningham، یک روزنامه نگار با People Dispatch ، برای بحث در مورد تحلیف رئیس جمهور بولیوی ، لوئیس آرس ، بازگشت مدتها انتظار رئیس جمهور سابق تبعید Evo Morales و تلاشهای آشکار نیروهای راست برای خرابکاری پیشگیرانه دولت جدید چپ.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند کریس گارافا، سردبیر Tech for the People ، برای بحث درباره اینکه ریاست جمهوری جو بایدن ممکن است برای آینده آزادی های مدنی به صورت آنلاین چیست ، تماس نگران کننده او برای “فوراً لغو” بخش 230 ، و چرا دنج بودن بایدن با بیگ تک بسیار نگران کننده است.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند موندال رابینسوn ، بنیانگذار پروژه رای دهندگان مرد سیاه ، برای بحث در مورد اخراج ترامپ از وزیر دفاع مارک اسپر ، افزایش فاصله بین “جوخه” مترقی و تشکیلات دموکراتیک ، و اینکه چگونه مشاوران مبارزات دموکراتیک موفق به کسب درآمد زیادی می شوند در حالی که چنین نتایج نادرستی ارائه می دهند .

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم