ترامپ ابتدا میزگردهای گفتگوهای انگیزشی است ، سپس می گوید که اقدامات مشخصی را برای تأیید تصویب می کند

ترامپ ابتدا میزگردهای گفتگوهای انگیزشی است ، سپس می گوید که اقدامات مشخصی را برای تأیید تصویب می کند

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با دکتر لینوود توحید در مورد رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ ، گفتگوهای تسویه حساب را تا بعد از انتخابات ریاست جمهوری قطع می کنند ، و احتمال کمک اقتصادی را ایجاد می کنند به آمریکایی ها قبل از آن

نیویورک تایمز روز چهارشنبه گزارش داد ، علی رغم گفتگوهای به ظاهر اژدرزنی در مورد لایحه تخفیف محرک در توئیت سه شنبه ، رئیس جمهور “سه شنبه شب شروع به عقب نشینی کرد و در توییتر گفت که یک لایحه مستقل برای ارسال 1200 چک محرک آمریکایی امضا خواهد کرد”. “صبح چهارشنبه ، او اصرار کرد [House Speaker Nancy] Pelosi “سریع حرکت می کند” بر اساس این پیشنهاد. “

دادستان های کالیفرنیا روز دوشنبه اعلام کردند که پرونده اسکار گرانت 22 ساله ، سیاه پوستی غیر مسلح را که در سال 2009 توسط یک افسر حمل و نقل سریع خلیج (BART) در ایستگاه Fruitvale BART در اوکلند مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، کشته شد. جزئیات چیست؟

در تیتر روز سه شنبه در نیویورک تایمز آمده است: “بازگشت ترامپ از والتر رید ، کاخ سفید را بهم می ریزد زیرا عفونت ها بال بال غرب را لرزاند.” عنوان فرعی خاطرنشان کرد: “بال غربی بیشتر خالی بود ، از دستیارانی که مریض بودند یا به آنها گفته شده بود که از خانه کار کنند ، پاک شده بود و کارمندان در محل اقامت کاخ سفید در وسایل کامل محافظ شخصی بودند.” به نظر می رسد COVID-19 مانند کاخ شرمن به سمت دریا از طریق کاخ سفید عبور می کند.

به گزارش رویترز ، کرملین روز سه شنبه درخواست جدیدی را برای پایان دادن به درگیری ها در قره باغ و اطراف آن پس از آنکه رئیس اطلاعات خارجی مسکو گفت این منطقه کوهستانی می تواند به لنگرگاهی برای ورود شبه نظامیان اسلامگرا به روسیه تبدیل شود ، درخواست کرد. ” ، وقتی از خود می پرسیدیم که این مسئله تا چه حد ممکن است بزرگ شود؟

مقاله بسیار خوبی چهارشنبه در AntiWar.com با عنوان “واشنگتن به عنوان دیکتاتور Wannabe جهان: هدف قرار دادن سودان جدید دموکراتیک” منتشر شد. این امر آغاز می شود ، “دولت ترامپ ظاهراً آمریکا را به عنوان دیکتاتور جهان می بیند ، چیزی که جان کوینسی آدامز دو قرن پیش نسبت به آن هشدار داد. مردم سودان از دهه های دیکتاتوری در حال ظهور هستند ، اما دولت ترامپ با این کشور به عنوان یک کشور دست نشانده رفتار می کند. ” آیا این حکم دولت ترامپ یک رویکرد جدید است ، یا اینکه آمریکا آمریکاست؟

در تیتر انتشار خبر 2 اکتبر از دفتر گابارد عنوان شده است: “نمایندگان تولیسی گابارد و توماس ماسی قطعنامه دو حزب برای دفاع از مطبوعات آزاد و خواستار اتهامات علیه جولیان آسانژ را معرفی می کنند.” چه چیزی باید از این کار درست کنیم و احتمال موفقیت چیست؟

Antiwar.com روز سه شنبه گزارش داد: “روز دوشنبه ، در شورای امنیت سازمان ملل ، ایالات متحده ، انگلیس ، فرانسه و متحدان شهادت مدیرکل سابق سازمان منع سلاح های شیمیایی (OPCW) را مسدود کردند.” “خوزه بوستانی دیپلمات برزیلی است و اولین مدیرکل OPCW بود که در سال 1997 تشکیل شد.” چرا این اتفاق افتاد؟

“جو بایدن” ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات در اولین سفر خود به میامی پس از بیش از یک سال ، روز دوشنبه به سیاست های تند رئیس جمهور دونالد ترامپ در قاره آمریکا حمله کرد و گفت: گفتگوی سخت حریف و تحریم های شدید تنها دولت کمونیست کوبا را محکم کرده است هرالد روز دوشنبه گزارش داد. آیا سیاست بایدن تفاوتی با سیاست ترامپ دارد؟

میهمانان:

دکتر لینوود توحید – دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری – کانزاس سیتی

جان بوریس – وکیل مدنی

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال و چاقی دارای مجوز هیئت مدیره

دنی سوورسن – سرگرد بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده كتاب “اختلاف میهن پرستی: آمریكا در عصر جنگ بی پایان”

دکتر جرالد هورن – استاد تاریخ در دانشگاه هوستون ، نویسنده ، مورخ و محقق

خانه نیکو – فعال سیاسی ، روزنامه نگار مستقل و پادکست

پیرس رابینسون – مدیر مشترک سازمان مطالعات تبلیغات

چارلز سیمونز – وکیل مدافع ، همکار بین الملل در دانشگاه کلمبیا ، استاد برجسته روزنامه نگاری در دانشگاه میشیگان شرقی و مدیر مشترک موزه و مرکز فرهنگی Hush House در دیترویت ، میشیگان

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]