ترامپ ، که ناامید به اقتصاد آزاد است ، اعلام کرد که COVID-19 اوج گرفته است – داده ها می گوید در غیر این صورت!

ترامپ ، که ناامید به اقتصاد آزاد است ، اعلام کرد که COVID-19 اوج گرفته است – داده ها می گوید در غیر این صورت!

در این قسمت ، دکتر ویلمر لئون با Farajii محمد ، یک عضو انجمن با Strong City بالتیمور و میزبان For The فرهنگ در 88.9 WEAA FM در بالتیمور ، مریلند همراه می شود.

رئیس جمهور آمریكا پس از ادعای روز چهارشنبه ادعا كرد كه آمریكا “اوج” پرونده های جدید كروناویروس را پشت سر گذاشته است ، رئیس جمهور آمریكا پس از ادعای روز چهارشنبه ، از برنامه هایی برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده پرده برداشت. با این حال ، “سناتور لامار الكساندر (R-TN) روز چهارشنبه هشدار داد كه بدون افزایش آزمایش كرونا ویروس شروع به بازگشایی مجدد كشور دشوار خواهد بود.” ما از این چه کاری می کنیم؟

پنج شنبه گزارش داد: “در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل سرخ کاخ سفید عصر چهارشنبه ، ترامپ از کنگره خواست که داوطلبانه رأی دهد تا جلسه قانونگذاری فعلی را به پایان برساند تا او بتواند نامزدهای نامشخص را بدون تصویب مجلس سنا” متوقف کند. ” “اعضای کنگره در حال حاضر در ولسوالی های خود هستند و انتظار نمی رود که به زودترین ماه به واشنگتن دی سی برگردند ، زیرا این نگرانی در مورد شیوع COVID-19 وجود دارد.” پیشگویی؟ آره! هشدار دهنده؟

مکس بلومنتال در قطعه اخیر در کتاب The Grayzone با عنوان “Coronavirus Stimulus Bill Funds Dept State / USAID Operation That Once یک بار به ماجرای شیوع پولیو در سوریه کمک می کرد” ، نوشت: “در حالی که لایحه محرک Coronavirus 2.2 2.2 میلیارد دلار با روحیه ضرب و شتم به عقب کشیده شد بیماری همه گیر ، که در متن آن به خاک سپرده شده ، نوعی برنامه برای وزارت امور خارجه ایالات متحده است که برای انجام مداخلات خارجی که به شیوع بیماریهای قابل پیشگیری از جمله فلج اطفال در سوریه و پاکستان کمک کرده اند ، اختصاص داده شده است … کمک Coronavirus ، Relief و امنیت اقتصادی (CARES) قانون 250 میلیون دلار برای وزارت امور خارجه برای انجام فعالیت های “اقتصادی ، امنیتی و تثبیت” از طریق “صندوق پشتیبانی اقتصادی” (ESF) فراهم می کند. این لایحه برای فعالیت ها تا سپتامبر 2020 اختصاص داده شده است ، این لایحه به وزارت امور خارجه اجازه می دهد تا بودجه بین المللی را تأمین کند. سازمان ها. “” این به نظر بسیار دموکراتیک ، خیرخواهانه و بی گناه است ، اما آیا باید فکر دیگری نکنیم؟ این؟ هر دو طرف درگیر هستند.

مقاله اخیر ژاکوبین با عنوان “رشد اقتصادی ریاضت” می گوید: “جیمز بوچانان ، نظریه پرداز سیاسی آزادیخواه ، یک بار استدلال می کرد که دموکراسی ها از نظر ساختاری مستعد هزینه های کسری هستند … اگر او به رأی دادن فرصت می داد ، اگر استدلال می کرد ، مردم با خوشحالی خود را خرج می کردند. و لایحه را برای نسلهای آینده کنار بگذارید. ” این احتمال وجود دارد كه كسانی كه با مواضع بوچانان موافق هستند ، سرسختانه با “پاسخ دولت فدرال در برابر همه گیر كروناویروس” ، كه مهمترین مؤلفه آن ، لایحه محرك 2 تریلیون دلاری بوده است ، تأمین می شوند كه با هزینه های كسرانه انبوه تأمین می شود. ” آیا راه دیگری از این وجود دارد و چگونه اقدامات ریاضت نئولیبرال در این معادله نقش دارد؟

میهمانان:

فرجی محمد – مجری جامعه با Strong City بالتیمور و میزبان For The فرهنگ در 88.9 WEAA FM در بالتیمور ، مریلند.

لسلی پرول – وکیل حقوق مدنی ، مشاور NAACP در زمینه نامزدهای قضایی ، مدیر سیاست های سابق دفاع حقوقی و صندوق آموزشی NAACP و مدیر سابق آلاباما وزارت حمل و نقل ایالات متحده.

مکس بلومنتال – بنیانگذار پروژه The Grayzone.

دکتر لینوود توحید – استادیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید