ترامپ ، میدان بایدن در اولین بحث ریاست جمهوری: هیچ برنده ای اعلام نشد

ترامپ ، میدان بایدن در اولین بحث ریاست جمهوری: هیچ برنده ای اعلام نشد

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با گری گلور در مورد نمایش مناظره سه شنبه شب ریاست جمهوری بین دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات صحبت می کنند

جیمز کومی ، مدیر سابق FBI ، روز چهارشنبه در کمیته قضایی سنا به عنوان بخشی از آخرین بررسی هیئت تحقیق در مورد روسیه شهادت داد. چه چیزی در این شهادت گنجانده شده بود؟

در سال 2018 ، تقریباً دو سوم رای دهندگان فلوریدا با تصویب متمم 4 ، با بازگرداندن حق رأی به بیش از 1 میلیون فلوریدیایی که قبلاً به جرم جنایت محکوم شده بودند ، به استثنای چند مورد ، به اصلاح قانون اساسی این ایالت رای دادند.

“قانونگذار تحت کنترل GOP ، با این حال تلاش کرد تا با تصویب قانونی بعدی در سال 2019 که حق رأی را در پرداخت تمام هزینه ها ، جریمه ها و بازپرداخت که بخشی از مجازات در هر پرونده مجرمان بود ، اثرات اصلاحیه را محدود کند ، “NPR در ماه جولای گزارش داد. “با این حال ، دولت هیچ لیست اصلی از این اطلاعات را نداشت و قانونگذار هیچ سیستمی برای کمک به زندانیان در تعیین میزان بدهی آنها ، در صورت وجود ، ایجاد نکرد. حتی در نهایت دولت موافقت کرد که ایجاد چنین سیستمی شش سال طول می کشد. ” اقدام قانونگذار به دادگاه ها منتقل و مورد تأیید قرار گرفت. NPR خاطرنشان كرد: “دادگاه عالی آمریكا دستور قضایی بدوی را صادر كرد”. اکنون ، فعالان حقوق رأی و افرادی مانند مایکل بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک و لبرون جیمز ، ستاره اتحادیه ملی بسکتبال ، در تلاشند تا بدهی های زندانیان فلوریدا را که دوره محکومیت خود را به اتمام رسانده اند ، پرداخت کنند تا بتوانند تا آخرین مهلت 5 اکتبر برای رای گیری ثبت نام کنند. چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

روز سه شنبه ما در مورد داستان دوشنبه رویترز بحث کردیم با عنوان “تهدید به تخلیه دیپلمات های آمریکایی از عراق ترس از جنگ را افزایش می دهد”. آیا سیگنال هایی وجود دارد که نشان می دهد جنگ با چین نیز می تواند در افق باشد؟

ترامپ و بایدن سه شنبه شب در تلویزیون روبرو شدند. قرار بود این مناظره با مدیریت کریس والاس از فاکس برگزار شود. نتیجه نهایی چه بود؟

الكساندر مرکوریس در مقاله روز دوشنبه برای كنسرسیوم نیوز در مورد پرونده دولت آمریكا علیه جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویكلیكس ، نوشت: “روباه از مرغداری محافظت می كند و واشنگتن ناشری را به جرم افشای جنایات جنگی خود تحت تعقیب قرار می دهد.” چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

آنتی وار دات کام روز سه شنبه گزارش داد: “آذربایجان و ارمنستان پس از آغاز جنگ در منطقه مورد مناقشه قره باغ کوهستانی ، آذربایجان و ارمنستان فشار برای انجام گفتگوهای صلح را رد کردند.” “درگیری ممکن است بیشتر گسترش یابد ، زیرا هر دو طرف یکدیگر را به شلیک مستقیم به خاک یکدیگر در روز سه شنبه متهم کرده اند.” اینجا چه است و چرا اکنون؟

رویترز روز سه شنبه گزارش داد ، حسن نصرالله دبیرکل حزب الله “روز سه شنبه گفت که جنبش تشیع وی از تلاش فرانسه برای کمک به لبنان در خارج از بحران استقبال می کند اما این بدان معنا نیست که امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه می تواند مانند حاکم کشور رفتار کند.” چه چیز دیگری گفته شد؟

میهمانان:

گلهای گری – تحلیلگر سیاست های عمومی

تد رال – کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکا

ترزا لوندی – متخصص امور دولتی و روابط عمومی و مدیر ارتباطات TML

کی جی نو – فعال صلح ، نویسنده و معلم

مارگارت کیمبرلی – ویراستار و ستون نویس ارشد گزارش Black Agenda و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”

الكساندر مرکوریس – سردبیر مجله The Duran

اسکات ریتر – بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق

لیث معروف – صدا و سیما و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]