تخم مرغ ترامپ در اعتراضات ضد دولت

تخم مرغ ترامپ در اعتراضات ضد دولت

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به جودی دین ، ​​استاد علوم سیاسی در کالج های هوبارت و ویلیام اسمیت و مفسران مسائل سیاسی پیوستند ، که آخرین کتاب وی با نام “رفیق” و تد رال ، کاریکاتوریست و ستونیست تحسین برنده جوایز ، که کارش در www.rall.com است.

پرزیدنت ترامپ روز جمعه چندین توییت تحریک آمیز نوشت ، “آزادی میشیگان” ، “آزاد کردن مینه سوتا” و “لیبرگ ویرجینیا” و از ساکنان آن ایالت ها خواست تا به نفع 2 قانون اصلاحیه خود اعتراض کنند. این توییت ها باعث شد هزاران معترض معترض به راهپیمایی دولت ها بپردازند و خواستار پایان دادن به قرنطینه کوراو ویروس بودند. در همین حال ، بحث و گفتگو در مورد کنگره در مورد اقدامات بعدی در مورد امداد و نجات اقتصادی کورونویروس ادامه دارد و همه منطق متعارف درباره انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 اصلاح شده است.

Coronavirus اقتصاد و جوامع کشورهایی را در سراسر آمریکای لاتین ویران می کند. پرو روز یکشنبه از 15،000 پرونده خبر داد که دومین مورد در آمریکای لاتین در پشت برزیل است و وزیر دارایی در لیما گفت که اقتصاد در آنجا باهم اختلاف دارد. این ویروس از طریق گاوهای برزیل و در همسایگی فقیر شهر مکزیکوسیت گسترش می یابد. گواتمالا در تلاش است تا با شیوع جدید ناشی از ورود اعزام کنندگان آلوده به ایالات متحده ، مقابله کند. برخی از دولت های منطقه با پیشروی عمل کرده اند ، اما سیاستمداران دیگر ، به ویژه رئیس جمهور برزیل ، جایر بولسونارو ، حتی از جدی بودن این بیماری همه گیر خودداری می کنند. پاتریسیو زامورانو، یک تحلیلگر دانشگاهی و بین المللی و مدیرعامل شورای امور نیمکره ، COHA ، به این نمایش پیوسته است.

بخش “آموزش برای آزادی با بیل آایرز” روز دوشنبه جایی است که بیل به ما کمک می کند تا وضعیت آموزش را در سراسر کشور بررسی کنیم. چه چیزی در مدارس ، دانشکده ها و دانشگاه های ما اتفاق می افتد و چه تأثیری در جهان اطراف ما دارد؟ بیل آیرز، یک فعال ، مربی و نویسنده کتاب “تقاضای غیر ممکن: یک مانیفست رادیکال” را برایان و جان می پیوندند.

در این بخش ، هفته پیش رو ، میزبانان نگاهی به اخبار جالب ترین هفته آینده و آنچه برای کشور و جهان معنی دارد ، از جمله احساسات ضد چین که توسط هر دو حزب سیاسی شرکت های بزرگ ، ضد … اعتراضات تعطیل در چند مکان و اقتصاد. تحلیلگران اسپوتنیک نیوز و تهیه کنندگان این نمایش نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

قوانین بخش فناوری منظم روز دوشنبه یک راهنمای هفتگی در مورد چگونگی تهدید شرکتهای انحصاری و دولت نظارت بر آزادی ، آزادی های گرامی ، حقوق مدنی و آزادی های مدنی است. توسعه دهنده وب و تکنسین کریس گارافا و مهندس نرم افزار و تحلیلگر فناوری و امنیت پاتریشیا گورکی به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید