“تحمل صفر” ترامپ کودکان را بدون پدر و مادر رها می کند

“تحمل صفر” ترامپ کودکان را بدون پدر و مادر رها می کند

پرونده های دادگاه فدرال که توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و وزارت دادگستری ساخته شده است ، توجه به خسارت پایدار سیاست های بی رحمانه مهاجرت و مرزهای دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را جلب کرده است.

کارلوس کاستاندا، یک وکیل متخصص در امور مهاجرت ، به ما پیوست تا نگاهی بیندازیم که چگونه والدین صدها کودک جدا شده از آنها در مرز جنوبی ایالات متحده هنوز نمی توانند پیدا شوند. برخی از این کودکان که پدر و مادرشان را نمی توان در آنجا یافت در سال 2017 از آنها جدا شد! آنها تمام مدت در ایالات متحده با اقوام و خانواده های حامی خود زندگی کرده اند. ماه گذشته ، وكلا گفتند كه آنها والدین 545 كودك را هنوز پیدا نكرده اند ، اما NBC این هفته با استناد به یك ایمیل یكی از این وكلا به وزارت دادگستری ، گزارش داد كه این تعداد در واقع 666 كودك است. و این بدتر می شود: برنامه آزمایشی قبل از برنامه تحمل صفر خانواده برای تحمل صفر که از سال 2018 آغاز شد ، حتی برنامه ای برای پیوستن دوباره بچه ها به والدینشان نداشت. طبق یادداشت وزارت دادگستری از سال 2018 که NBC می گوید آن را مشاهده کرده است ، نویسندگان برنامه آزمایشی تصمیم گرفتند که بچه های زیر 12 سال را از والدین خود جدا نکنند ، زیرا بچه ها نمی توانند تنها به والدین خود بازگردند. آیا چیز دیگری در مورد این برنامه وحشتناک باید بدانیم؟

کوین کامپس، ناظر زباله های رادیواکتیو با Beyond Nuclear ، به ما می پیوندد و در مورد فعالان صلح که به دلیل اعتراض در یک پایگاه زیردریایی نیروی دریایی ایالات متحده 14 ماه زندان محکوم شده اند ، بحث می کنیم. هفت فعال صلح کاتولیک در سال 2018 وارد پایگاه دریایی Kings Bay در جورجیا شدند و دست به تخریب نمادین زدند. آنها خون را به اطراف پاشیدند ، در آنچه به عنوان یادبود جنگ هسته ای توصیف شده است ، چکش زدند و برخی از شعارهای صلح را با اسپری روی زمین نقاشی کردند. اقدامات آنها وحشتناک نبود و با این حال شاهد هستیم که این فعالان ، که به نظر می رسد تقریباً همه افراد مسن هستند ، به بیش از یک سال زندان محکوم شده اند.

جویا جفرسون نوری، متخصص ارتباطات برای در ارتباطات چشم عمومی؛ و یوجین کریگ سوم، استراتژیست جمهوری خواه ، نایب رئیس سابق حزب جمهوری خواه مریلند و فعال مردمی ، با ما همراه باشید تا در مورد انتخابات احتمالی ترامپ در سال 2024 ، و همچنین اینکه آیا او می تواند کودتا را برنامه ریزی کند یا اینکه ما به یک جنگ داخلی می رویم ، بحث کنیم. آنها همچنین درباره “راهپیمایی میلیونی MAGA” و برنامه جو بایدن رئیس جمهور منتخب برای آمریکای سیاه بحث می کنند.

رالف کوپر III، روزنامه نگار ، طنزپرداز سیاسی و بنیانگذار District Comedy در واشنگتن دی سی ، به ما پیوست تا نگاهی بیندازیم که چگونه سلطنت ترامپ بر کمدی تأثیر گذاشته است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم