تحریم های لبنان ویران شده در جنگ اقتصادی ایالات متحده بسیار کم است

تحریم های لبنان ویران شده در جنگ اقتصادی ایالات متحده بسیار کم است

MSM در میان دادرسی استرداد آسانژ ساکت است. آمریکا با تحریم لبنان را مورد انتقاد قرار می دهد. قتل عام ، ترور نشان دهنده بی ثباتی هائیتی است

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان از لندن توسط تیلور هوداک، روزنامه نگار و بنیانگذار Action 4 Assange ، برای بحث در مورد آخرین جلسه دادرسی استرداد جولیان آسانژ ، برخورد وحشتناک جسمی و حقوقی که وی همچنان در میان دادگاه های سیاسی برگزار می کند ، و اینکه چرا رسانه های شرکتی علاقه چندانی به دادرسی با چنین پیامدهای بالقوه گسترده ای برای آزادی بیان.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند لیث معروف، یک تولید کننده چند رسانه ای برنده جایزه و همچنین یک مشاور سیاست و قانون رسانه ای با مرکز حمایت از رسانه جامعه ، برای بحث در مورد تحریم های اقتصادی جدیدی که در لبنان پس از انفجار آغاز شده و نام دو وزیر سابق را به نام ایالات متحده برده است ، چرا اصطلاحاً “تحریم های هدفمند” “واقعاً مردم را مجازات می کند و دلایلی که به نظر می رسد تلاش گسترده تر قدرتهای امپریالیستی برای منزوی کردن حزب الله از پایگاه و متحدانش شکست بخورد.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند کیم ایوزسردبیر بخش انگلیسی هائیتی لیبرت ، برای صحبت در مورد قتل عام اخیر در پورتو پرنس ، اینکه چرا بسیاری مقصر را به گردن افسر سابق پلیس جیمی “باربیکیو” چریزیر انداخته اند ، و چرا ترور آشکار قانونی هائیتی کارشناس و رئیس بار بندر او پرنس Monferrier Dorval نشان دهنده بی ثباتی عمیقی است که کشور را آزار می دهد.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند کامائو فرانکلین، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره سازندگان جنبش های اجتماعی در آتلانتا ، برای صحبت در مورد تضاد در همدلی گسترش یافته به قاتل اعتراضی کنوشا ، کایل ریتنهاوس و آخرین قربانی اعدام پلیس ، دیون کی ، چرا ممکن است موج استعفای پلیس در سراسر کشور رخ دهد نشانه تغییر دریا نیست که برخی مطرح می کنند ، و چرا استدلال هایی که نشان می دهد قدرت های خارجی در پشت قیام های علیه ترور پلیس قرار دارند – مانند درخواست “اعتراض غیر خشونت آمیز” – در نهایت منافع طبقه حاکم را تأمین می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم