تجزیه و تحلیل مهاجرت ؛ Prop 22 کالیفرنیا انتخابات 2020 آمریکا را تقسیم می کند

تجزیه و تحلیل مهاجرت ؛ Prop 22 کالیفرنیا انتخابات 2020 آمریکا را تقسیم می کند

آیا تحت دولت جو بایدن تغییرات سریع در سیاست های مهاجرتی ایجاد خواهد شد و دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا چه تأثیر پایداری در مهاجرت داشته است؟

مارو مورا-ویالپاندو، فعال و سازمان دهنده حقوق مهاجران ، به ما پیوست تا نگاهی به سیاست مهاجرت چهار سال گذشته ایالات متحده بیندازیم. آیا اقدامات ترامپ با لفاظی های او مطابقت دارد؟ آیا دولت وی سیاست مهاجرتی آمریكا را به میزان قابل توجهی تغییر داده است و كدام تلاش آن عدم موفقیت بوده است؟ ما همچنین به بررسی وضعیت مهاجرت در مورد بایدن و بهترین راههای فشار آوردن بر دولت بایدن خواهیم پرداخت. تعدادی از سیاست های دولت ترامپ وجود دارد که بایدن در صورت پیروزی در انتخابات می تواند آنها را لغو کند. اول کدوم رو انتخاب می کنه؟

استیون هیل، روزنامه نگار و نویسنده “معامله خام: چگونه” اقتصاد اوبر “و سرمایه داری فراری کارگران آمریکایی را سرزنش می کنند” و “10 قدم برای ترمیم دموکراسی آمریکا” ، برای بحث در مورد یکی از مهمترین ابتکارات رای گیری در سال ، پیشنهاد 22 به ما پیوست در کالیفرنیا. این گرانترین معیار رای گیری در ایالت کالیفرنیا در سال است ، و ظاهراً گرانترین معیار آراot در تاریخ این ایالت است. توسط Ballotpedia به عنوان ابتکار عمل شهروندان توصیف شده است. آیا پس از تصویب لایحه 5 مجمع در سال گذشته در کالیفرنیا ، آیا واقعاً یک عده از شهروندان نگران این رای را مجبور به رأی دادن کرده بودند که قرار بود این مشکل را برطرف کند و کارفرمایان کنفرانس را مجبور کند مزایایی را برای کارمندانی که منطبق با گروه “کارمند” هستند افزایش دهند. به جای “پیمانکار؟” چگونه مقداری از این پول خرج می شود؟

ری بیکر، تحلیلگر سیاسی و میزبان پادکست دستور کار عمومی ؛ و دکتر دیو راگلند، مدیر اجرایی پروژه حقیقت گویی و مدیر کمپین جبران خسارت ، با ما همراه باشید تا در مورد احساسات مربوط به انتخابات روز سه شنبه و تقسیم بندی ناشی از آن بحث کنیم. سی ان ان روز شنبه گزارش داد: “رای دهندگان در آریزونا و داكوتای جنوبی به رهبری جمهوری خواهان و مونتانا و نیوجرسی به رهبری دموكرات ها پیشنهاداتی را برای قانونی كردن ماری جوانای تفریحی بررسی می كنند.” “ایالت قرمز دیگر ، می سی سی پی ، در حال سنجیدن یک جفت س ballال رای گیری برای قانونی کردن ماری جوانا پزشکی است.” ما واقعاً در یک نقطه تقسیم کننده بزرگ در سیاست آمریکا قرار داریم. آیا در واقع خانواده ها از راه های جدید از هم می پاشند؟ و اگر چنین است ، آیا واقعاً جهش عظیم اعتراضات و شوک بیداری از طریق مردم آمریکا ثابت مانده است؟ واقعاً در سراسر ایالات متحده چه می گذرد؟

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]