تجزیه و تحلیل سانسور رسانه ها ؛ بایدن وزیر تجارت و تجارت استیضاح ترامپ

تجزیه و تحلیل سانسور رسانه ها ؛ بایدن وزیر تجارت و تجارت استیضاح ترامپ

https://cdn1.img.sputniknews.com/i/logo-itemprop.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio-political-misfits/202101081081708619- آنالیز-سانسور-رسانه-پیشنهادات-لابراتوار-تجارت-منشی-استیضاح-تراکم /

مثل او یا نه ، دزدان دریایی شبکه های اجتماعی ترامپ چیزهای زیادی به ما آموخته اند و از ما خواسته اند که بپرسیم سانسور تا کجا باید پیش رود؟

جیم کاوانو، که در thepolemicist.net و Counterpunch منتشر می کند ، به ما می پیوندد تا در مورد واکنش رسانه های اجتماعی به اعتراض روز چهارشنبه ، اظهارات ترامپ و جمعیتی که در نهایت به کپیتول ایالات متحده آمریکا حمله کردند ، بحث کنیم. پاسخ آنها هم پیامدهای سیاسی دارد و هم عواقب بالقوه گسترده ای دارد. فیس بوک و توییتر چهارشنبه ، پس از نقض برجام ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را از ارسال پست به سیستم عامل های خود به حالت تعلیق درآوردند. ابتدا توئیتر ترامپ را به مدت 12 ساعت خاموش کرد ، فیس بوک و اینستاگرام بعداً دنبال کردند ، اما اکنون فیس بوک می گوید حساب های ترامپ حداقل تا روز تحلیف و شاید طولانی تر قفل می شوند یوتیوب روز چهارشنبه ویدئویی از ترامپ را که در حال تمجید از اوباش است ، برداشت و همچنان گفت که انتخابات تقلب شده است – او از رسانه های اجتماعی محروم شده است.

دکتر لینوود توحید، رئیس انجمن اقتصاد ملی ، برای بحث درباره انتخاب جو بایدن برای وزیر کار و وزیر بازرگانی به ما پیوست. در مورد انتخاب های او چه فکری کنیم؟

ری بیکر، تحلیلگر سیاسی و میزبان پادکست دستور کار عمومی برای صحبت در مورد آخرین پیامد حمله الهام گرفته از دونالد ترامپ به کنگره. ما همچنین در مورد پلیس ، تروریسم و ​​استیضاح ترامپ بحث خواهیم کرد.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]