تجارت زراعی در حال از بین بردن کشاورزان خانواده است و مواد غذایی را از بین می برد

تجارت زراعی در حال از بین بردن کشاورزان خانواده است و مواد غذایی را از بین می برد

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو با آماندا استارباک ، محقق ارشد مواد غذایی و تحلیلگر سیاست در تیم غذایی در سازمان دیده بان غذا و آب همراه می شوند.

کشاورزان در سراسر ایالات متحده در حال از بین بردن محصولات خود ، شخم زدن به مزارع خود ، و پرتاب شیر هستند زیرا زنجیره تأمین خراب است و آنها پیدا کردن کالاهای خود به بازار غیرممکن هستند. چگونه ممکن است این شکست در کشوری رخ دهد که خود را به کارآمدترین و از نظر فناوری پیشرفته ترین زنجیره تأمین در جهان مفتخر می کند؟

پرزیدنت ترامپ دیروز به طور موقت همه برنامه های مهاجرت را به حالت تعلیق درآورد و گفت که این اقدام برای محافظت از آمریکایی ها از تاج ویروس ضروری است. گروه های آزادی مدنی بلافاصله گفتند که این پرونده را تشکیل می دهند. و گروهی از مهاجران در یک مرکز ICE دست به اعتصاب غذا زده اند. این اعتصاب غذاها در حال گسترش است. خوان خوزه گوتیرزمدیر اجرایی ائتلاف حقوق کامل برای مهاجران ، به این نمایش پیوسته است.

دونالد ترامپ بار دیگر تهدید کرده است که اقدام به جنگ علیه خواهد کرد ، این بار با از بین بردن کشتی های خود در خلیج فارس. آیا این یک تمرین در سیاست های حواس پرتی است زیرا Coronavirus ایالات متحده را ویران می کند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند محمد مرندی، یک متخصص مطالعات آمریکایی و ادبیات پسا استعماری که در دانشگاه تهران تدریس می کند.

دولت آمریكا در هر سطحی با استفاده از اینكه چگونه به پاندمی كورونویروس پاسخ می دهیم ، مصرف می شود. یک بسیج جناح راست که توسط پرزیدنت ترامپ حمایت می شود ، خواستار بازگشت اقتصاد در برابر راهنمایی های متخصصان بهداشت عمومی است ، اما آیا تمرکز یکجانبه حزب دموکرات بر شخصیت دونالد ترامپ توجه خود را از تغییرات سیستمی لازم برای نجات جان مردم جلب می کند؟ جیم کاواناغسردبیر thepolemicist.net ، که آخرین مقاله آن در کتاب polemicist و پیش رو در CounterPunch “جو یا نه” است ، به نمایش می رود.

سریال هفتگی چهارشنبه ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش عادی چهارشنبه ، Beyond Nuclear ، مربوط به موضوعات هسته ای از جمله تسلیحات ، انرژی ، زباله و آینده فناوری هسته ای در ایالات متحده است. کوین کامپس، سازمان دیده بان زباله رادیواکتیو در سازمان Beyond Nuclear و تحلیلگر و تهیه کننده اخبار Sputnik نیکول روسل، به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید