تاکر کارلسون پس از اعلام شهردار دی سی شب کریسمس ، “حامی مقدس ووهان” فاوسی را مسخره می کند

تاکر کارلسون پس از اعلام شهردار دی سی شب کریسمس ، “حامی مقدس ووهان” فاوسی را مسخره می کند

برجسته ترین ایمونولوژیست دکتر دکتر آنتونی فاوسی ، یکی از اعضای برجسته گروه ویژه ویروس کرونا در کاخ سفید ، از حمایت بی چون و چرای بین مردم ایالات متحده برخوردار نیست – بسیاری ، از جمله رئیس جمهور ترامپ ، در یک زمان او را “هشدار دهنده” نسبت به COVID خود معرفی کرده اند – 19 هشدار خطر

موریل بوئزر ، شهردار دی سی ، این چهارشنبه هنگامی که در توییتر اعلام کرد شب کریسمس امسال ، در 24 دسامبر اعلام خواهد شد ، بسیاری را متعجب کرد … دکتر روز فاوسی ‘در واشنگتن به مناسبت 80 سالگی بزرگترین متخصص ویروس کرونا در آمریکا.

“دکتر. بووسی در بیانیه ای گفت: Fauci در این سال فوق العاده دشوار برای ملت ما قهرمان بوده است ، که بی وقفه برای نجات جان مردم و هدایت واکنش ملت ما به بیماری همه گیر تلاش کرده است.

وی سپس در توییتی نوشت: “ما فوق العاده افتخار می کنیم که دکتر فاوچی را در میان بسیاری از ساکنان DC شمرده ایم که برای حفظ سلامت و امنیت جوامع ما بسیار فداکاری می کنند.”

در یک توییت ، شهردار نسخه ای از اعلامیه را که اعلامیه را رسمی می کرد ، به اشتراک گذاشت ، که از دکتر فاوسی به عنوان “نوری درخشان در روزهای تاریک برای ملت یاد می کند ، و حقیقت را بر ترس ترس می دهد و آمریکایی ها را به دولت خود امیدوار می کند”

در این بیانیه همچنین تعهد فاوسی برای خدمت “به عنوان مشاور اصلی پزشکی در دولت بایدن” و عشق او به تیم بیس بال واشنگتن ناسیونالز مورد ستایش قرار گرفت.

عکس توسط Fauci با دو نقاب که اعلامیه را می پذیرد نیز توسط شهردار به اشتراک گذاشته شد ، وی از هموطنان واشنگتن خود خواست تا به او بپیوندند تا برای فاوسی “بهترین تولد” آرزو کند.

برخی در واقع تماس او را در توییتر دنبال کرده اند – اما بسیاری از آنها ایده تبدیل مقدمه تعطیلات مسیحی به لحظه پرستش یک انسان را زیر سوال برده اند.

تاکر کارلسون ، میزبان فاکس نیوز نیز فریاد زد تصمیم بوور برای تبدیل فاوسی به “حامی مقدس ووهان” ، در حالی که تصویری مسخره از ایمونولوژیست را به صورت فتوشاپی شبیه به یک نماد به اشتراک گذاشته است.

“اکنون بعضی اوقات می شنوید که مردم به اختلاف سیاسی در کشور ما بین مذهبی و غیر مذهبی اشاره می کنند ، اما این واقعاً درست نیست. واقعیت این است که ، همه در این کشور دین دارند ، خواه خدا را بپرستید یا خود را عبادت کنید – این دو مذهب رقیب آمریکا هستند. ”کارلسون در گزارش خود فریاد زد.

از نظر خبرنگار ، واشنگتن شبیه “روم خودشیفتگی معنوی” بود که “قدرت انسان به عنوان خدای زنده پرستیده می شود”.

“شما معابد با قدرت بشر را در سراسر شهر و همچنین زیارتگاه های کوچکتر برای مقدسین آن خواهید دید. آخرین مرد مقدس که در آنجا به مقام مقدس رسیده است ، یک دیوان سالار فدرال کوچک به نام تونی فاوسی است. ”

بسیاری از نظرات کارلسون خنده دار به نظر رسیده اند. و اگرچه همه آماده نبودند که به عمق مبانی فلسفی او درباره شکاف مذهبی ادعا شده در این کشور بپردازند ، اما برخی از مردم به راحتی حاضر نبودند که شب کریسمس را برای تولد بزرگترین متخصص بهداشت آمریکا مبادله کنند.

فاوسی ، که از سال 1984 مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی بوده است ، توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در تابستان “کمی هشدار دهنده” شناخته شد ، زیرا به طور مکرر در مورد شدت بیماری همه گیر ویروس کرونا هشدار داده بود. فاوسی به اظهارات رئیس جمهور پاسخ داد و گفت که او در واقع بیشتر “رئالیست” و “خوش بین” است.