تاکتیک های ایالات متحده علیه ایران افزایش می یابد. انتخابات بولیوی داغ می شود

تاکتیک های ایالات متحده علیه ایران افزایش می یابد. انتخابات بولیوی داغ می شود

در چه مرحله ای ایالات متحده از ریا و تحریم به دیپلماسی و راه حل های واقعی می رود؟

دکتر مارگارت گل، یکی از بنیانگذاران مقاومت مردمی و مدیر کمپین سلامت بیش از سود برای همه ، برای بحث در مورد نیویورک تایمز جدید که می گوید ، “ایالات متحده تلاش ها برای قطع ایران از سایر نقاط جهان در میان بیماری همه گیر بی رحمانه است. ” بنابراین ، به اعتقاد من ، ایالات متحده در این مرحله هر بانک ایرانی را تحریم کرده است ، سعی می کند آنها را تقریباً از معاملات بین المللی قطع کند و کمبود جمعیت ایران را به طور کلی تحمیل می کند. آیا این جرمی برابر است با آزادی نکردن زندانیان سیاسی در ایران در طی یک بیماری همه گیر؟ ما همچنین در مورد یک گزارش جدید بحث خواهیم کرد که می گوید 8 میلیون دلار از ماه مه با خشک شدن کمک های فدرال به فقر رسیده اند.

به ما پیوست ویات رید، تهیه کننده نمایش عالی “به هر معنی لازم است” ، انتخابات در بولیوی. آیا آنها به دلیل همه گیری ، در هرج و مرج رای گیری / رأی گیری از راه دور همان پست الکترونیکی ایالات متحده هستند ، یا آرا بیشتر به صورت حضوری خواهد بود؟ ما به وضوح شاهد سرکوب شدید اکثریت بومی بولیوی و طرفداران حزب چپ گرای MAS در جریان کودتای سال گذشته و از آن زمان هستیم. اما اکنون دیده ایم که برخی از نامزدهای جناح راست خواستار “مقاومت” هستند درصورتی که نتایج و پاسخ آن چیزی که آنها می خواهند نیست و من تصور می کنم اگر نتایج تقلبی به نظر می رسد ، MAS آماده است تا به خیابان ها بیاید. رهبران سیاسی چه تهدیدهایی دارند و ما باید چه چیزی را پیش بینی کنیم؟

ترزا لوندی، استراتژیست ارتباطات و اصول ارتباطات TML ، برای بحث در مورد چندین داستان برجسته به ما می پیوندد. ابتدا دو کاندیدای ریاست جمهوری تالارهای شهر رقیب را در شبکه های کابلی رقیب برگزار کردند. رسانه ها سعی کرده اند در روند انتخابات یک داور بی طرف بازی کنند و به نوعی بستری برای تصمیم گیری آمریکایی ها باشند. این واقعیت که ABC و NBC اجازه داده اند شبکه هایشان اینگونه رقابت کنند ، پوچ است. قبل از اینکه به سراغ داوطلبان برویم ، نمایندگانی را بررسی خواهیم کرد که به آنها زمینه داده اند. همچنین ، Ice Cube ، بازیگر ، فیلمساز و رپر از تصمیم خود برای مشاوره به رئیس جمهور ترامپ در مورد “طرح پلاتین” ، ابتکار عمل ترامپ برای کمک به سیاه پوستان آمریکایی ، دفاع می کند. پس از آنکه کاترینا پیرسون ، مشاور ارشد مبارزات انتخاباتی ترامپ ، فاش کرد که خواننده رپ به تجدید نظر در این طرح کمک کرده ، Ice Cube در حال بازگشت است. چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]