تاریخ واقعی آنجلا دیویس و خانواده شیریر

تاریخ واقعی آنجلا دیویس و خانواده شیریر
Backstory

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/16/1080535466_0:0:120000:675_1200x675_80_0_0_f1602a582baf0f5a193687518d5fabac.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio-the-backstory/202010071080701404– تاریخ-واقعی-آنجلا-داویس-و-خانواده-شیردار /

در قسمت امروز مجری The Backstory ، لی استراناهان ، رسانه ها را از ناراحتی ترامپ پس از COVID ناراحت می کند ، بیل دی بلازیو ، شهردار ، با قرار دادن نقاب خود در هنگام ترک یک ساختمان ، ویدئویی برای مقابله با رئیس جمهور ترامپ تهیه کرد ، پلوسی در برنامه گفتگوی “The View” پس از عدم ارائه لایحه محرک به رئیس جمهور ترامپ حمله کرد.

استاد حقوق میهمان Backstory تیم کانوا برای بحث در مورد تدریس قانون در دوره COVID ، تصمیم خود برای عدم کاندیداتوری در انتخابات در فلوریدا جنوبی و دستکاری در رای گیری در منطقه خود ، به این نمایش پیوست. میزبان لی و تیم درباره وحدت چپ و راست در مورد اینکه می خواهند مشکلات روند رای گیری و شمارش آرا America آمریکا را برطرف کنند ، گفتگو می کنند. تیم و لی میزبان به مکالمه خود درباره راه حل های کمک به اصلاح سیستم دو طرفه موجود در آمریکا ادامه می دهند. تیم همچنین در مورد دولت صحبت می کند که احتمالاً از شرکت های فناوری برای سانسور شهروندان ایالات متحده استفاده می کند. میزبان مهمان RT نهایی پیتر لاول در این برنامه حضور یافت و با لی ، درمورد تأثیرات منفی که روسیگیت بر جهان داشته ، صحبت کرد. شهروندان روسی و شهروندان کشورهای دیگر پس از شیطان پرستی روسیهگیت برای چهار سال گذشته “در حال سقوط” هستند. پیتر در مورد ناامیدی خود از رئیس جمهور ترامپ که قادر به انجام یکی از اهداف مبارزات انتخاباتی خود نیست ، پایان دادن به جنگ های بی پایان بحث می کند. پیتر لاول همچنین به دلیل موقعیت جغرافیایی و نظامی در مورد ارمنستان ، درگیری های آذربایجان و درگیر شدن روسیه در شرایط بعنوان داور شرایط گسترش می یابد. پیتر همچنین جزئیات ارتش روسیه و مشارکت آنها در کمک به انتشار اوضاع سوریه را توضیح می دهد ، در حالی که رسانه ها از آن چشم پوشی می کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم