تاریخچه های مخفی روانگردان ، نه چندان فوق العاده PAC ، دعوا های گوشتی و موارد دیگر

تاریخچه های مخفی روانگردان ، نه چندان فوق العاده PAC ، دعوا های گوشتی و موارد دیگر

مهمانی MeToo در حال تمرین است که هر اثبات جدید علیه جو بایدن را رد می کند ، در حالی که زنان دارای مشخصات بالا پوشش اصلی را در اختیار دارند.

میزبان Mispit باب شلوئبر و جمارل توماس برخی از بزرگترین داستانهای سیاست داخلی روز را با میزبان پادکست گفتمان براندون ساتون، از جمله اقدام جسورانه اندرو یانگ برای شکایت هیئت انتخابیه در نیویورک به دلیل خاموش کردن اصلی آن ، تاریخ اخیر DNC در سرکوب مشارکت رای دهندگان و آنچه به پایان می رسد در خدمت است ، و نحوه بسته بندی و فروش جو بایدن. آنها همچنین به سوپر PAC جدید ، Future to Believe In ، که توسط برخی از کارمندان سابق برنی سندرز آغاز شده است ، اشک می ریزند ، و آنچه در مورد تیم سناتور است می گوید. آنها همچنین به انتخابات ریاست جمهوری شخص ثالث رسیدند ، و این روزها چه کسی در تلویزیون نمی پوشید.

آنیا پارامپیل، روزنامه نگار مستقل در Grayzone ، به گفتگو پیوست تا در مورد ابزارهای نظارتی جدید که برای نظارت بر همه گیری COVID-19 استفاده می شود ، مورد بحث قرار بگیرد و اینکه چگونه به سرعت به سمت سرکوب کار یا جاسوسی دیگر هدایت می شوند.

ست روزنبرگ از منطقه روانگردان و دبیر مطبوعات و متخصص entheogen برای Decriminalize Nature DC ، برای ورود به تاریخ وحشی و عجیب قارچ های جادویی ، و سیاست حاکم بر اینکه چه داروهایی قانونی ساخته شده اند و چه کسانی نیستند ، کنار گذاشته شدند. او به ما یادآوری می کند که ما طبیعت هستیم ، و انسان هنوز راه طولانی را برای برداشتن تمام توان خود برای استفاده از داروهای طبیعی ، هم در خانه و هم در محل های پزشکی دارد.

همراهان نیز به منظور حمایت از کارخانه های فرآوری گوشت و مخالفت کارگران کارخانه با آن ، آینده اقتصادی ما تحت جو جو بایدن ، حمایت دو جانبه واشنگتن از آپارتاید اسرائیلی و نتایج سیاسی واکنش COVID-19 در ایالات متحده به دستور ترامپ وارد شدند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید