تأخیر در پرونده Assange؛ روزنامه نگاران ردیابی DHS؛ هیچ اتهامی برای پلیس که مایکل براون را به قتل رساند ، نیست

تأخیر در پرونده Assange؛ روزنامه نگاران ردیابی DHS؛ هیچ اتهامی برای پلیس که مایکل براون را به قتل رساند ، نیست

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107829/74/1078297401_0:0:1200:675_1200x675_80_0_0_566f3e274dab110bf44bd18dda918b2f.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio-political-misfits/202007311080029155-delays-in-assange-case-dhs-tracking-journalists-no-charges-for-cop-who-killed-michael-brown/

مقامات دولتی هنوز در تلاشند تا پرونده جولیان آسانژ ویکی لیکس را به تعویق بیندازند. در همین حال ، وزارت امنیت داخلی آمریكا (DHS) گزارش داده است كه لیستی را گردآوری كرده و روزنامه نگاران را اسیر می كند. در فرگوسن ، میسوری ، اتهامات مربوط به پلیس سفید که مایکل براون را کشته است ، کاهش یافته است. آیا عدالت در هر جایی ارائه می شود؟

محمد المازی، روزنامه نگار و مشارکت کننده تعداد زیادی از رسانه ها از جمله The Canary ، TheInterregnum.net و Sputnik International ، که از لندن به ما ملحق می شود ، در مورد Assange یک بروزرسانی دارد. او همچنان که در زندان حداکثر امنیت بلمارس لندن گیر کرده است ، محاکمه استرداد او با موفقیت پیش می رود. شریک وی ، استلا موریس ، این هفته توضیح داد كه تیم حقوقی آسانژ انتظار دارد كه وی به یك درخواست برای استرداد متفاوت به همین اتهامات بازپرداخت كند زیرا به نظر می رسد قدرت تحت پیگرد قانونی وی در دو مهلت فنی منفجر شده است.

کریستین هندریکسرئیس هیئت مدیره مدرسه دانشگاه میسوری ، جیونیر بایارد روستین با همکار برای آشتی ، مشارکت در پروژه حقیقت گفتن و پادکست We Stay Woke و همكاری ستاد انتخاباتی كوری بوش برای كنگره ، در مورد اخبار خارج از خیابان صحبت می كنند. لوئیس و فرگوسن همسایه. روز پنجشنبه ، دادستان ولایت سنت لوئیس وسلی بل اعلام کرد که پس از بررسی مجدد مرگ تیراندازی مایکل براون در سال 2014 توسط افسر پلیس دارن ویلسون ، وی شواهد کافی برای رد ادعای دفاع از خود ویلسون نداشت و بنابراین هیچگونه اتهامی تشکیل نمی شود. او همچنین اظهار داشت که این هفته DHS را اعلام کرد که حضور فعلی و اجرای قانون افزایش یافته فدرال را در پورتلند ، اورگان حفظ خواهد کرد. آیا آنها در آینده به شهری نزدیک شما خواهند آمد؟

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم