تأثیر COVID-19 در آموزش ؛ امداد بیل پزشکی؛ قدرت آمازون

تأثیر COVID-19 در آموزش ؛ امداد بیل پزشکی؛ قدرت آمازون

اثرات طولانی مدت همه گیر ویروس کرونا در آموزش و پرورش چه خواهد بود ، و آیا آمریکا می تواند دوباره بکوشد؟

دیوید شولتز، استاد برجسته دانشگاه علوم سیاسی و مطالعات حقوقی دانشگاه هام لاین و نویسنده “ایالات متحده در حال چرخش ریاست جمهوری: چرا فقط ده موضوع نیست” ، برای بحث در مورد کاهش ثبت نام در دانشگاه ، کاهش درخواست های کمک و معنی آنها برای آموزش ، درآمد و نیروی کار آینده به ما پیوست. ، و همچنین برای مفهوم یک جمعیت تحصیل کرده و درگیر سیاسی.

بیل هونیگمن، هماهنگ کننده ایالتی کالیفرنیا برای دموکراتهای مترقی آمریکا و هماهنگ کننده تیم سازماندهی حقوق بشر بهداشت و درمان ، به ما می پیوندد تا در مورد لایحه امداد که کنگره اوایل این هفته تصویب کرد و به برخی از لوایح پزشکی غافلگیرانه در این کشور پایان می دهد ، بحث کنیم. .

کریس اسمالز، کارمند سابق آمازون و بنیانگذار کنگره کارگران ضروری ، برای بحث در مورد تأثیر آمازون بر انبارها ، دستمزد ترانزیت و برنامه زیرساختی جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده به ما پیوست.

ری بیکر، تحلیلگر سیاسی و میزبان برنامه عمومی برنامه پادکست ، برای بحث درمورد رقابت سه جانبه بین رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ ، رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل (R-KY) و سخنگوی مجلس نمایندگان نانسی پلوسی (D-CA) به ما پیوست. یا این که ترامپ با دموکرات ها از سمت چپ در چک های محرک جلوتر است ، یا این که ترامپ مجبور است برای روح GOP نبردی را با مک کانل انجام دهد ، یا این که ترامپ هنگام خروج از کاخ سفید فقط به تیراندازی جمهوریخواهان در روده می پردازد. ترامپ می تواند از دست دادن دموکرات ها در انتخابات دور دوم سنا جورجیا اطمینان حاصل کند یا آنها را به پیروزی برساند. آیا او قهرمان خواهد بود یا کسی مانند سناتور امی کلوبوچار (D-MN) خواهد بود که جلوگیری از لایحه محرک اخیر ترامپ برای مطالبه چک های بیشتر برای شهروندان را “حمله به هر آمریکایی” و تلاش ترامپ برای “این کشور را بسوزانید.” واقعا چه خبر است؟

ناتی والاس، خالق و میزبان پادکست Redspin Sports ، به ما پیوست تا در مورد هر آنچه در مورد پرداخت به ورزشکاران دانشگاهی ، اعتراض در المپیک و سایر نقاط ، و تأثیر ورزش جوانان باید بدانیم ، بحث کنیم!

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم