تأثیر سیاسی ترامپ ، بانوی اول آزمایش مثبت برای COVID-19 ، چه خواهد بود؟

تأثیر سیاسی ترامپ ، بانوی اول آزمایش مثبت برای COVID-19 ، چه خواهد بود؟

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با دکتر یولاندرا هنکوک در مورد قرارداد دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده با عفونت COVID-19 صحبت می کنند ، اخباری که وی روز جمعه اعلام کرد.

رئیس جمهور که 74 ساله است ، چند ساعت پس از اطلاع عمومی از مثبت بودن آزمایش هوپ هیکس ، دستیار ترامپ ، به این بیماری مبتلا شد. چگونه با او رفتار می شود؟ وحی چگونه بر فضای سیاسی تأثیر می گذارد؟

وال استریت ژورنال روز جمعه گزارش داد: “سهام ایالات متحده جمعه پس از آنکه رئیس جمهور ترامپ گفت آزمایش وی و بانوی اول از نظر ویروس کرونا مثبت بود ، سقوط کرد ، اما هر سه شاخص اصلی برای رسیدن به یک هفته افزایش نیافته بودند.” دیگه چیه؟

روز پانل است برای اولین هیئت خود ، ما با مارگارت کیمبرلی و دکتر کلارنس لوزان در مورد تشخیص رئیس جمهور و معرفی نام ایمی کونی بارت برای دادگاه عالی ایالات متحده صحبت می کنیم.

بر اساس تجزیه و تحلیل CNN ، “ویروس کرونا ویروس جدید طی هفته گذشته حداقل در 10 ایالت که بیشتر در غرب غربی زندگی می کنند ، افزایش یافته است.” اکنون در ماه اکتبر هستیم ، در اواخر فصل آنفولانزا. انتظار بعدی چیست؟

برای آخرین پنل ما ، جیم کاوانا ، نویسنده The Polemicist و CounterPunch و نویسنده مقاله “مالیات بر حقوق و دستمزد پاشنه آشیل امنیت اجتماعی” هستند. و توسط دانیل لازار ، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده سه کتاب: “جمهوری منجمد” ، “کودتای مخملی” و “جنگ اعلام نشده آمریکا”. آنها همچنین در مورد ویروس کرونا ویروس ترامپ و همچنین نبردهایی که روز یکشنبه بین آذربایجان و ارمنی های قومی در منطقه کوهستانی قره باغ کوهستانی مورد مناقشه درگرفت ، گفتگو خواهند کرد.

میهمانان:

دکتر یولاندرا هنکوک، پزشک

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

لینوود توحید، دانشیار اقتصاد ، دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی

مارگارت کیمبرلی، سردبیر و ستون ارشد گزارش Black Agenda و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”

دکتر کلارنس لوزان، نویسنده ، استاد ، فعال

جیم کاوانو، نویسنده در thepolemicist.net و CounterPunch و نویسنده “بیش از رنگین کمان: مسیرهای مقاومت پس از جورج فلوید”

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی ، نویسنده کودتای مخملی

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]