تأثیر اقلیت COVID-19 ؛ آدرس ترامپ در سازمان ملل؛ دولت فلوریدا معترضین را هدف قرار می دهد. رأی دادن و مد

تأثیر اقلیت COVID-19 ؛ آدرس ترامپ در سازمان ملل؛ دولت فلوریدا معترضین را هدف قرار می دهد. رأی دادن و مد

اکنون تعداد کشته های COVID-19 ایالات متحده به 200000 نفر رسیده است و این بیماری همه گیر جوامع اقلیت را تحت تأثیر قرار داده و عواقب وخیم تری نیز به دنبال دارد.

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و متخصص طب چاقی دارای مجوز هیئت مدیره ؛ و دانیل لازار ، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی” ، با ما همراه می شوند تا در مورد چگونگی تأثیر همه گیری بر همه گیر بر جوامع اقلیت و تأثیر طولانی مدت این ویروس بر سلامت و رفاه این جوامع ، بحث کنند. ما همچنین به یک داستان واشنگتن پست خواهیم پرداخت که پنتاگون ، که یک میلیارد دلار بودجه برای “برنامه ریزی ، آماده سازی و پاسخ به ویروس کرونا” در نظر گرفته بود ، تصمیم گرفت که پول را نمی توان برای ماسک و ضدعفونی کننده و سایر مراقبت های بهداشتی خرج کرد و اقدامات پیشگیری ، اما می تواند به سمت “تولید دفاع” منحرف شود. بنابراین صدها میلیون دلار برای تولید لباس فرم ، تولید قطعات هواپیما ، تولید تجهیزات نظارت به پیمانکاران پرداخت شد. ظاهراً مقداری از این پول به پیمانکارانی نیز تعلق می گرفت که از قبل بودجه برنامه محافظت از Paycheck را از کنگره دریافت می کردند.

مارک اسلبودا، تحلیلگر امور بین الملل و امنیت ، در مورد بحث عمومی هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد بحث می کند که روز سه شنبه “تحت ابر بیماری همه گیر ویروس کرونا ، رقابت قدرت بزرگتر و تحقیر فزاینده نسبت به نهادهای بین المللی مانند سازمان ملل متحد” ، به عنوان خارجی سیاست گزارش شده است. این مجمع سخنرانی های صبح سه شنبه رهبران جهان مانند جائر بولسونارو ، دونالد ترامپ ، رجب اردوغان ، شی جین پینگ ، ولادیمیر پوتین و سیریل رامافوسا را ​​شنید.

براندون ساتونمیزبان پادکست گفتمان ، برای بحث در مورد فرماندار فلوریدا ، رون دسانتیس ، در مورد اعلام قانون جدید بعد از ظهر دوشنبه برای هدف قرار دادن معترضین ، به ما پیوست. مایک بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک و تیمش بیش از 16 میلیون دلار برای پرداخت جریمه دادگاه و هزینه های نزدیک به 32000 رای دهنده سیاه پوستان و اسپانیایی تبار فلوریدا با محکومیت جنایی جمع آوری کرده اند و لیگ لیگ فوتبال ملی 100000 دلار جریمه نقدی علیه سه مربی به دلیل عدم استفاده از ماسك صورت و 250،000 دلار در برابر تیمهایی كه مربیان برای آنها كار می كنند صادر می كنند.

سینکلر اسکینر، یک مهندس آمریکایی ، فعال حقوق بشر ، مشاور سیاسی و بنیانگذار ILoveBlackPeople.com ، برای بحث در مورد یک کارزار جدید ثبت نام رأی دهندگان با هدف هنرهای پوشیدنی از طریق فناوری پوشیدنی به ما پیوست. چرا ما باید در تلاش برای ایجاد تحرک رو به بالا در جوامع سیاه پوستان ، جهانی فکر کنیم؟ و بهترین راهها برای توانمند سازی این نسل.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]