“بی کفایتی” دموکرات ممکن است هزینه کند زیرا میلیون ها نفر در انتظار بسته محرک هستند

“بی کفایتی” دموکرات ممکن است هزینه کند زیرا میلیون ها نفر در انتظار بسته محرک هستند

چشم انداز برای میلیون ها نفر تاریک است که بیکاری در حال پایان است. صندلی بحث انگیز FCC کنار می رود اما آینده بی طرفی خالص مشخص نیست.

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند دکتر جک راسموس، اقتصاددان ، مجری برنامه رادیویی و نویسنده “آفت نئولیبرالیسم” برای بحث در مورد پست های اقتصادی متعدد در دولت بایدن که قرار است توسط چهره های نئولیبرال پر شود ، بیانیه اخیر جروم پاول ، رئیس بانک مرکزی فدرال ایالات متحده مبنی بر چشم انداز اقتصاد ایالات متحده “فوق العاده نامطمئن است” و چرا بسته محرک 908 میلیارد دلاری که اخیراً توسط یک گروه دو حزبی از سناتورها اعلام شده ، نمایانگر “اقدامی ناامیدانه” از سوی کنگره است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند کریس گارافا، سردبیر Tech for the People ، برای بحث در مورد چگونگی محدودیت داده های تازه اعلام شده Comcast که قرار است به مشتریان خود تحمیل کند ، نشان می دهد که چرا غول مخابراتی اغلب با عنوان “منفورترین شرکت در آمریکا” برچسب گذاری می شود ، تا چه اندازه مسائل نژادپرستی و زن ستیزی آنلاین در اظهارات عمومی کارمندان سابق Coinbase ، و اهمیت استعفای Ajit Pai به عنوان رئیس FCC ، آشکار شد.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند کریستین هندریکس، رئیس هیئت مدیره مدرسه دانشگاه دانشگاه ، جونیور بایارد رستین همکار با همکار آشتی و همکاری در پروژه حقیقت گویی و پادکست “ما بیدار می مانیم” ، برای بحث در مورد چگونگی اختلافات طولانی مدت بین دموکرات های مستقر و ترقی خواهان حزب پایگاه تمیز به طور فزاینده ای به افکار عمومی می رسد ، چرا برکناری دونالد ترامپ از کاخ سفید به معنای پایان جنگ برای آزادی نیست و چگونه سازماندهی در سطح محلی به جوامع این قدرت را می دهد تا خواسته های سیاسی خود را از ساختار قدرت استخراج کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم