“بیگانگان” دوباره اعتصاب می کنند؟ New Monolith پس از ناپدید شدن مرموز دو نفر دیگر در کالیفرنیا ظاهر می شود

“بیگانگان” دوباره اعتصاب می کنند؟ New Monolith پس از ناپدید شدن مرموز دو نفر دیگر در کالیفرنیا ظاهر می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پس از کشف اخیر و از بین رفتن دو سازه فلزی معمایی ، به نظر عجیب و غریب با آنچه در کتاب علمی تخیلی کلاسیک 1968 توسط آرتور سی کلارک شرح داده شده آشنا است ، جهان در مورد ریشه های یکپارچه های کوچک براق حدس می زند. آیا این می تواند فرصت ما برای برقراری ارتباط با یک تمدن بیگانه باشد ، یا این فقط یک شوخی است؟

یک روزنامه محلی روز چهارشنبه گزارش داد ، یک پارچه فلزی مرموز دیگر شبیه سازه ای است که در رمان نمادین علمی تخیلی نویسنده انگلیسی آرتور سی کلارک ، 2001: ادیسه فضایی ، در بالای کوهی در مرکز کالیفرنیا پیدا شده است.

طبق این مقاله ، یکپارچه در بالای کوه کاج ، نزدیک شهر کوچک آتاسکادرو ، صبح چهارشنبه ظاهر شد.

“به نظر می رسد ابلیسک سه طرفه از فولاد ضد زنگ ساخته شده است ، 10 فوت قد (3 متر) و 18 اینچ (45 سانتی متر) عرض. این جسم در هر گوشه با هم جوش داده شده است ، با پرچ ها صفحات جانبی را به یک فولاد احتمالی متصل می کند قاب داخل “، Atascadero News گزارش داد.

برخلاف مونولیت سنگ 3.6 متری (12 فوت) که در اواخر ماه نوامبر در یوتا یافت شد ، به نظر می رسد ستون براق کالیفرنیایی به زمین متصل نیست و گفته می شود در صورت اعمال نیروی قابل توجه می توان آن را جابجا کرد.

معلوم نیست چه کسی یا چه چیزی این سازه را در بالای کوه قرار داده است که در حال حاضر یکی از جاذبه های گردشگری است ، زیرا ده ها کوهنورد عکس را به شبکه های اجتماعی ارسال می کنند.

این روزنامه گزارش داد که مقامات محلی از یکپارچه نصب شده در بالای کوه مطلع بودند ، اما اطلاعات دیگری در مورد اوبلیسک ندارند.

همانطور که جمعه گذشته یکپارچه یوتا ناپدید شد و روز سه شنبه یکی در رومانی ، ساختار کالیفرنیایی تنها ساختار در نوع خود بود. فعلا حداقل

در کلاسیک علمی تخیلی کلارک در سال 1968 و در ادامه فیلم درمانی توسط استنلی کوبریک و کلارک ، یکپارچه های مستطیلی کاملاً مستطیل شکل توسط یک تمدن بیگانه ناشناخته به عنوان درگاهی به مکان های دیگر در فضا کاشته شد و رشد زندگی هوشمند را تقویت کردند. در کتاب و فیلم ، یکپارچه هوش قبیله ای از میمون های ماقبل تاریخ را بر روی زمین بیدار می کند ، و تکامل آنها را طی میلیون ها سال به هومو ساپینس امروزی آغاز می کند.