بیماری همه گیر و درمان سلطنتی

بیماری همه گیر و درمان سلطنتی

Misfits در آخر هفته بر روی موجی از زمین سوخته قرار می گیرند. این زمان جنگ برای چپ است و هیچ چیزی نباید محدود باشد.

دکتر دادی چری، میکروبیولوژیست ، دانشیار زیست شناسی ، مدیر مسئول سردبیر اخبار جونیکی پست و نویسنده کتاب “ما جرات آزاد شده ایم” به بحث درمورد اخلاق و سیاست آزمایشات مواد مخدر طی یک بیماری همه گیر ، جدید و بالقوه پیوست. ، و برخی از دلایل اختلافات واضح که در نتایج COVID-19 مشاهده می کنیم. او همچنین تقاطع شدید سیاست ، بیماری ، تحقیق و پول در هائیتی را توصیف می کند – اما با توجه به توصیفی از کشورهایی که با موفقیت این بیماری و سیستم های سرمایه داری را پشت سر می گذارند که موفقیت بسیاری در برابر این بیماری و سیستم های سرمایه داری دارند که بسیاری از آنها آسیب پذیر باقی مانده اند ، به یادداشتی پایان یافت.

تحلیلگر امور بین الملل و امنیت مارک Sleboda از گفتگو درمورد بهره برداری امپریالیستی واشنگتن از همه گیر و تأثیر جنایتکارانه بر برخی از فقیرترین جمعیت جهان ، از جمله آسیب پذیرترین ایالات متحده ، در حالی که اروپا در کنار آن است ، خودداری کرد. او و میزبان باب شلوئور و جمارل توماس همچنین درباره عجیب آتش بس یمن و سیاست متوقف کردن یک جنگ مرگبار برای مقابله با یک بیماری همه گیر کشنده صحبت می کنند. Sleboda همچنین آخرین توافقنامه تولید نفت را تجزیه می کند ، که آشپزها در آن گلدان هم زده اند ، و اینکه آیا صنعت باید احساس اطمینان کند.

مفییتس همچنین اهداف واقعی حزب دموکرات و چگونگی نامزد نامعلوم فرض شده آنها را در دستیابی به این اهداف مورد بحث قرار می دهد. آنها درباره موضع برنی ساندرس در مورد جبران خسارتها و اینکه چه نقشی در تبلیغات وی داشته اند ، چه حامیان سناتور باید در صندوق های رای در ماه نوامبر انجام دهند ، و اینکه آیا وی جولیان آسانژ را رها کرده است ، مورد بحث قرار گرفته اند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید