بیمارستان های COVID-19 در چندین ایالت رو به افزایش است ، در حالی که میلیون ها آمریکایی همچنان بیمه نیستند

بیمارستان های COVID-19 در چندین ایالت رو به افزایش است ، در حالی که میلیون ها آمریکایی همچنان بیمه نیستند

در این قسمت از The Critical Hour ، دکتر ویلمر لئون با دکتر مارگارت گلز ، پزشک و هماهنگ کننده مقاومت مردمی همراه است.

در 23 آوریل ، مایك پنس ، معاون رئیس جمهور آمریكا به ما گفت ، “اگر به روند امروز نگاه كنید ، به نظر من تا آخر هفته روز یادبود ، ما این بیماری همه گیر كوروی ویروس را پشت سر خود خواهیم داشت.” خوب آقای VP ، من در مورد آن خیلی مطمئن نیستم. “از آنجا که تعداد موارد جدید کورو ویروس همچنان در سراسر جهان رو به افزایش است ، و بیش از دهها ایالت و پورتوریکو بالاترین میانگین موارد جدید خود را از زمان آغاز بیماری همه گیر ثبت می کنند ، از زمان آغاز یادبود ، بستری شدن در بیمارستان های حداقل در نه ایالت در حال افزایش است. “روزنامه واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد. این به ما چه می گوید در مورد بازگشایی کجا هستیم و به کجا می رویم؟

این دوباره اتفاق می افتد ، درست قبل از چشمان ما. “عکس از رای دهندگان احتمالاً جورجیا ایستاده – و در برخی موارد نشسته – در صف های طولانی بعد از ساعت 11 بعد از ظهر برای رای دادن به رای خود در ابتدای ایالت روز سه شنبه ، آنچه را که گروه های حقوق و قانونگذاران به عنوان یک روز فاجعه بار برای دموکراسی و یک کل کاملاً محکوم کردند ، محاصره کردند. نتیجه قابل پیش بینی سالها تلاش برای سرکوب عمدی رأی دهندگان توسط نمایندگان مجلس جمهوریخواه و دیوان عالی ایالات متحده “،” رویاهای مشترک روز چهارشنبه گزارش دادند. دوباره شروع کنیم. ما از این چه کاری می کنیم؟

مطابق با یک مقاله سه شنبه در The Grayzone توسط Ajit Singh ، “یک چهره برجسته طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ ، جیمی لای ، اعتراضات سراسر کشور در ایالات متحده را علیه وحشیگری پلیس و نژاد پرستی سیستمی محکوم کرده است ، که با کشته شدن پلیس از آن ناشی شد. آقای جورج فلوید ، مرد آمریکایی آفریقایی و آمریکایی ، دیدگاه های لای نشان دهنده بخش قابل توجهی از جنبش اعتراضی این شهر است که اسطوره استثنائی آمریکا را به عنوان چراغ “آزادی و دموکراسی” تأیید می کند. فعالان “طرفدار دموکراسی” هنگ کنگ تا آنجا پیش رفته اند که از تلاش های یک زن آمریکایی آفریقایی تبار که تلاش کرده اند تظاهرات Black Lives Matter را در این شهر برگزار کنند ، خدشه دار شده و وی را به عنوان عامل پلیس و حزب کمونیست چین متهم کردند. “” این برای من جالب است ، زیرا از یک طرف ما شاهد حمایت چشمگیر بین المللی از Floyd و جنبش BLM هستیم ، اما همیشه یک طرف دیگر وجود دارد. اینجا چه خبره؟

در یک مقاله اخیر MintPress News ، آلن مک لود با داستانی در مورد حمله در اعتراض خود را باز می کند و می نویسد: “مردی با یک خودروی سدان سیاه مشرق به سمت یک تظاهرات بزرگ سیاتل در اعتراض به قتل جورج فلوید. بعد از توقف ، او بیرون می رود و یک معترض را در محدوده نقطه خالی شلیک می کند. جمعیت با وحشت می پیچد. این مرد ، هنوز هم با اسلحه خود را علامت گذاری می کند ، به طور اتفاقی از ضرب و شتم به سمت خط پلیس می رود و بدون حادثه دستگیر می شود. پلیس او را محاصره کرد و رو به جلوی جمعیت قرار گرفت و او را از تهدیدی غیرقانونی محافظت کرد ، ظاهرا کاملاً بی اعتنا نبود که پشت خود را به یک تروریست مسلح که تازه کسی را شلیک کرده بود ، ببندد. پلیس قهرمانی را که ممکن است جان خود را با بستن او به بیمارستان نجات دهد ، نبرد: این به آتش نشانی واگذار شد. پس از این حادثه ، پلیس شروع به تیراندازی به جمعیتی کرد که تازه از حمله تروریستی جان سالم به در بردند. ” این نوع صحنه ها در سراسر کشور اتفاق می افتد و رسانه های آمریکایی آنها را به حدی که باید پوشش نمی دهد.

بنابراین ، هیلاری کلینتون از صحبت کردن در مورد “ابرقدرت ها” به حمایت از موضوع زندگی سیاهپوست رفته است. چگونه این اتفاق می افتد؟

میهمانان:

دکتر مارگارت گل – پزشک و سردبیر مقاومت مردمی.

یوجین کریگ سوم – استراتژیست جمهوری خواه ، معاون سابق حزب جمهوری خواه مریلند و فعال مردمی.

نتفا فریمن – سازمان دهنده اقدامات جامعه پان آفریقایی (PACA) و کمیته هماهنگی اتحاد سیاه برای صلح. وی همچنین میزبان / تهیه کننده نمایش رادیویی WPFW و پادکست Voices With Vision است.

دکتر آلن مک لئود – نویسنده کارمندان MintPress News و نویسنده دو کتاب: “خبرهای بد از ونزوئلا: بیست سال اخبار جعلی و سوء گزارش ها” و “تبلیغات در عصر اطلاعات: هنوز هم رضایت تولید را می بخشید”.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم