بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت نمایش های Must-Watch خود را برای ضرب و شتم بلوند همه گیر به اشتراک می گذارد

بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت نمایش های Must-Watch خود را برای ضرب و شتم بلوند همه گیر به اشتراک می گذارد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

با توجه به بیماری همه گیر کروناویروس که باعث شده است که بسیاری از دولتها در سراسر جهان از کار بیفتد و تحریم های خود را محکوم کنند ، طبیعتاً مردم در طی چند ماه گذشته بیشتر از هر زمان دیگری در داخل خانه گذرانده اند.

این تغییر روزمره ، البته در مورد افراد ثروتمند نیز گسترش می یابد و حتی میلیاردرهایی مانند بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت نیز از تحمل کسالت مصون نیستند.

این تاجر اکنون نگاهی اجمالی به سریال هایی که برای غلبه بر بی حوصلگی در طول همه گیری های کرونوی ویروس مشاهده کرده است ، به اشتراک گذاشته است.

همه گیر: چگونه برای جلوگیری از شیوع بیماری

گیتس با برجسته کردن مستندی که چشمش را جلب کرد ، شروع کرد ، با وجود این که تماشای آن ممکن است برای کاهش استرس ناشی از بیماری عروق کرونی کار چندانی نداشته باشد.

گیتس در وبلاگ خود اظهار داشت: این سریال مستند در Netflix شما را با چهار نفر آشنا می کند که در نقاط مختلف جهان به سختی کار می کنند تا از بروز همه گیری جلوگیری کنند.

یک میلیون چیز کوچک:

این نمایش که از شبکه تلویزیونی ABC پخش می شود ، به موضوعاتی از قبیل دوستی ، سلامت روانی و مقابله با گرسنگی می پردازد.

این ماست:

این برنامه بر زندگی و مبارزات خانواده متمرکز است که از طریق بازه های زمانی مختلف مورد بررسی قرار می گیرد.

اوزارک:

این سریال در اطراف پدری قرار دارد که خانواده خود را به منظور فرار از ارتباطات با باندهای مواد مخدر در شهر شیکاگو به منطقه روستایی میانه غربی با همین نام منتقل می کند.

من ، کلودیوس:

گیتس در وبلاگ خود فاش كرد كه هنوز قرار نیست این نمایش را تماشا كند ، اما در حال آماده سازی برای انجام این كار است ، زیرا مورد تحسین منتقدان قرار می گیرد.

طرح آن حول خیانت و مبارزات قدرت در امپراتوری روم چرخید و یک پاتریک استوارت جوان را قبل از روزهای Star Trek خود نشان داد.

بازی جاسوسی:

گیتس ستایش این تریلر سال 2001 با بازی با برد پیت را خواند ، این ستاره فیلم را بازیگر نقش سیا در چین می داند.

گیتس اظهار داشت: “بسیاری از افراد از Spy Game نشنیده اند ، اما من احتمالاً 12 بار آن را دیده ام. شگفتی های خوبی زیادی دارد ، بنابراین نمی خواهم این نقشه را برای شما خراب کنم.”