“بیش از 100 سال گرفته شده”: بایدن بشدت آنلاین در مورد سخنرانی مبارزات انتخاباتی “خطای ویروس کرونا”

“بیش از 100 سال گرفته شده”: بایدن بشدت آنلاین در مورد سخنرانی مبارزات انتخاباتی “خطای ویروس کرونا”

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در حالی که برخی از افراد اینترنتی بایدن را به سخره می گرفتند ، برخی دیگر حدس می زدند كه در صورت انتخاب نامزد دموكرات به عنوان رئیس جمهور آمریكا ، چه كسی ممكن است سرانجام مسئول شود.

جو بایدن ، نامزد دموکرات ریاست جمهوری ایالات متحده ، به دلیل یک حادثه خاص که هنگام سخنرانی در هنگام سخنرانی در هنگام توقف مبارزات انتخاباتی در پیتسبورگ ، پنسیلوانیا ، رخ داد ، مورد توجه آنلاین قرار گرفت.

در حین سخنرانی ، بایدن هنگام توصیف خساراتی که بیماری همه گیر ویروس کرونا در ایالات متحده متحمل شده است ، سخنان خود را لوس کرد.

وی گفت: “COVID امسال بیش از 100 سال به طول انجامیده است ، فقط از زمان شیوع آن بیشتر طول کشیده است … نگاه کنید. اینجا” زندگی ها “است … فقط … منظورم این است که به آن فکر کنید”. “زندگی بیشتر از هر سال در 100 سال گذشته امسال”.

این گاف آشکار از چشم مراقب اریک ترامپ ، پسر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده ، که ویدئوی حاوی قسمت مورد بحث را با زیرنویس حاشیه ای توییت کرد ، دور نماند.

پسر رئیس جمهور تمسخر کرد: “به همین دلیل ستاد انتخاباتی بایدن نمی خواهد او زیرزمین خود را ترک کند – این شخص با یک عرشه کامل بازی نمی کند و آنقدر غیرمسئولانه است که رسانه ها این موضوع را پوشش می دهند”.

به دنبال این پیشرفت ، تعداد کمی از کاربران شبکه های اجتماعی اقدام به تمسخر نامزد دموکرات کردند.

حتی برخی پیشنهاداتی را در مورد اینکه چه کسی ممکن است در صورت پیروزی بایدن ، کشور را اداره کند ، ارائه دادند.

با این حال ، کسانی نیز بودند که به نظر می رسید مشتاقانه در مقابل اریک و پدر ریاست جمهوری او هستند.

ماه گذشته جو بایدن به طور رسمی از طرف حزب دموکرات به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری آینده در ایالات متحده معرفی شد و سناتور کمالا هریس نامزد انتخاب وی بود.

رقیب انتخاباتی و POTUS فعلی او ، دونالد ترامپ بارها و بارها از Biden “Sleepy Joe” نام برد و در طی یک راهپیمایی انتخاباتی اعلام کرد که نمی خواهد در انتخابات “با ضریب هوشی پایین” شکست بخورد.