بیش از هشت میلیون پرونده Covid-19 در سراسر جهان

بیش از هشت میلیون پرونده Covid-19 در سراسر جهان

در اپیزود امروز Fault Lines ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان درمورد موضوعات مختلفی از جمله ماهیت شکسته سیاست فعلی آمریکا ، چه زود برای هرج و مرج ، و چه تأثیر ریاکاری در انتخابات آمریکا روی مردم ونزوئلا تأثیر گذاشته است.

میهمانان:

گرگ پالاست – نویسنده و روزنامه نگار پرفروش ، گزارشگر تحقیق برای BBC ، The Guardian و Rolling Stone ، نویسنده پرفروش بهترین پول دموکراسی می تواند بخرد | آیا ترامپ 2020 را سرقت می کند؟

تام لوونگو – تحلیلگر ژئوپلیتیک و ناشر خبرنامه اسلحه بزهای بز | مایکل فلین و اعتراضات

سینتیا مک کینی – عضو سابق کنگره | چین

در ساعت اول ، مونولوگ جملر ابراز شوك و وحشت كرد كه برخی از دموكرات ها از جو بایدن می خواهند كه در مورد دونالد ترامپ بحث نكند ، و جملر گفت كه سیاستمداران باید منافع كشور را پیش روی خودشان قرار دهند. سپس مصاحبه های جرمارل با نویسنده برنده جوایز گرگ پالاست در مورد تمامیت انتخابات در ایالات متحده و مکان هایی مانند ونزوئلا وجود داشت ، جایی که Palast می گوید خوان گوائد ، از حمایت آمریکا ، زیرا سفید پوست بود. Palast همچنین گفت که وی معتقد است كه نژاد مسئله مهمی در سرقت آراء سیاه پوستان در آمریكاست ، با استناد به نمونه هایی از افرادی كه از لیست های رأی دهی پاك می شوند.

در ساعت دوم ، میزبان با تام لوونگو در مورد اصرار قاضی پرونده مایکل فلین در ادامه اصرار گفتگو کرد ، حتی اگر دادگستری گفته است که فلین را تحت پیگرد قانونی قرار نخواهد داد. تام فکر می کند که این یک اقدام کاملاً سیاسی است و رئیس جمهور ترامپ باید ماه ها پیش مایکل فلین را عفو کرد چون دموکرات ها می خواهند وی را وادار کنند که فلین را عفو کند تا در انتخابات آینده از آن استفاده کند. آنها همچنین درباره اعتراضات مداوم ملی در سراسر کشور گفتگو کردند ، و تام گفت که او به عنوان یک آزادیخواه نگران نظامی شدن پلیس است که در حال حاضر در مناطقی مانند شمال غربی اقیانوس آرام رخ می دهد – خیلی زود ، خیلی زیاد است.

در ساعت سوم ، آنها با سینتیا مک کینی نویسنده و کنگره سابق کنگره درباره کتاب آینده خود درباره چین بخش کوتاهی داشتند. وی گفت: مردم چین بر اساس تجربه خود در مورد آلودگی هوا و ویروس SARS ، ماسک پوشیده بودند ، و بنابراین آنها از پاسخ دولت به شیوع COVID-19 پیروی کردند.
سپس شین و جملر در مورد اینکه آیا دونالد ترامپ در صورت عدم توانایی ادامه دوره دیوان عالی خود قبل از انتخابات تلاش خواهد کرد ، تصمیم گرفتند که آیا دونالد ترامپ سعی در جایگزینی روت بادر گینزبرگ دارد یا خیر.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم