به The Backstory – Sputnik International خوش آمدید

به The Backstory – Sputnik International خوش آمدید

در قسمت امروز The Backstory ، مجری لی استراناهان در مورد اخبار روز صحبت کرد ، از جمله آخرین اخبار درباره Russiagate ، طوفان گرمسیری سالی ، ده بزرگ ، کوبا ، فساد در مراقبت های کودکان ، انقلاب های رنگی و مایکل کاپوتو.

میهمانان

ریک سانچز – روزنامه نگار ، گزارشگر ، مجری اخبار و مجری برنامه اخبار شبانه ، خبرساز بین المللی ، برنده جایزه ، با اخبار ریک سانچز در RT America | روزنامه نگاری ، کوبا و انتخابات

شرلی شواب– مدافع کودک و خانواده برای کودکان بومی آمریکا | رسوایی Mette Rape

ایگور لوپاتونوک – تهیه کننده فیلم ، کارگردان ، نویسنده فیلم اوکراین در آتش | انقلاب های رنگی و اعتراضات ایالات متحده

تایلر نیکسون – بایگانی ، فعال ، فن آور ، مشاور حقوقی راجر استون | مایکل کاپوتو و راجر استون

در بخش اول ، لی با اولین مهمان The Backstory صحبت کرد ، ریک سانچز، در مورد سابقه خود در روزنامه نگاری و خبرنگار بودن ، که به گفته وی مانند ویرایش ویدئو است ، از كلماتی تشكیل شده است كه با صداها و تصاویر طبیعی ساخته شده است. او همچنین درباره کوبا بحث کرد ، زیرا او یک کوبایی-آمریکایی است. ریک می گوید گروه كمی از مردم كوبا كه اكنون در جنوب فلوریدا زندگی می كنند ، ضد دولت كوبا هستند و رسانه ها آنها را جلب می كنند. ریک گفت که او طرفدار کاسترو نیست ، اما معتقد است که ما باید رابطه بهتری با کوبا داشته باشیم. ریک و لی همچنین در مورد انتخابات آینده بحث کردند و ریک اشاره کرد که تعداد بایدن افزایش یافته است.

در بخش دوم ، لی با او صحبت کرد شرلی شواب، یک نگهبان سابق برای کودکان بومی آمریکا در داکوتای جنوبی. او یک زوج سفیدپوست به نام متت را توصیف کرد که بسیاری از کودکان بومی آمریکا را به فرزندی پذیرفته و پرورش داده است. یک مراجعه در سال 2001 انجام شد که سو abuse استفاده جسمی و احتمالی متتس از کودکان را نشان داد ، و یکی از ساکنان سابق خانه اظهار داشت که مواد پورنوگرافی در همه جا وجود دارد ، اما فقط به آنها گفته شد که باید یک قرارداد را امضا کنند – اساساً یک سیلی روی مچ دست سالها بعد ، یک کودک خوانده پیر چندین گزارش سو abuseاستفاده جدی انجام داد و تحقیقات در این زمینه توسط پلیس و خدمات اجتماعی انجام شد. این خبر از NPR اخبار ملی را دریافت کرد و ایالت داکوتای جنوبی با یک پرونده قضایی چند میلیون دلاری روبرو شد. هنگامی که کودکان در سال 2010 برکنار شدند ، شرلی در حال کشف پرونده با وکیل براندون تولیور بود و از طرف ایالت متوجه سهل انگاری شد ، زیرا احتمال قوی ادعای جرم توسط کودکان وجود دارد. وكیل ایالتی در تلاش بود تا قسمت براندون را به دست بگیرد و پرونده را دفن كند و براندون در سال 2011 اخراج شد. ایالت داكوتای جنوبی شرلی و براندون را با شش جنایت مانند دستكاری شاهد و غیره متهم كرد و هر كدام چهل سال زندان داشتند. ، اما این اتهامات ساختگی بود و شرلی و براندون طی دو روز توسط قاضی تبرئه شدند. براندون مجوز وکالت خود را از دست داد ، که پس گرفت اما مقدار زیادی پول از دست داد و شرلی نیز مجوز کار اجتماعی و پول زیادی را از دست داد. شرلی در تلاش است تا فرماندار ، کریستی نوئم ، حقیقت ماجرا را دریابد و سرانجام عدالت را به دست آورد.

در بخش سوم ، لی درباره فیلم اوکراین در آتش با کارگردان آن بحث کرد ایگور لوپاتونوک. ایگور درباره انقلاب های رنگی و اینکه چگونه آنچه در اوکراین اتفاق افتاد در اینجا اتفاق افتاد صحبت کرد. وی گفت كه همان روشهایی را كه در كتاب نمایش انقلاب رنگی در سایر كشورها از جمله بلاروس و حتی ایالات متحده به كار رفته است ، می بیند ، جایی كه ما شاهد شورش در خیابانهای شهرهایی مانند پورتلند هستیم. لی و ایگور در مورد وضعیت بلاروس و اینکه چگونه نیروها می توانند شکافهایی را در سیستم موجود داشته و از آنها به نفع خود استفاده کنند ، بحث کردند. ایگور گفت که او معتقد است همان استادان عروسکی که کودتا را در اوکراین ترتیب دادند پشت سیاه زندگی های مهم هستند.

در بخش چهارم ، لی درباره آخرین رسوایی روس گیت و مایکل کاپوتو با وکیل صحبت کرد تایلر نیکسون. تایلر گفت مایکل یکی از موثرترین صداها در عقب راندن روایت تبانی روسیه بود ، دهه هاست که راجر استون را می شناسد و با ترامپ همسو است و به همین دلیل رسانه های اصلی از او متنفر هستند. تایلر گفت کاپوتو در لیست شاهد قرار گرفت ، حتی اگر او هیچ ماده ای برای پرونده استون نداشت و از برقراری ارتباط با راجر منع شده بود ، که برای مایکل بسیار ناامید کننده بود.

در خصوص ویژگی Origin Story امروز ، میزبان لی استراناهان درباره سابقه خودش صحبت کرد. او در ماساچوست غربی با پدر حرفه ای گلف ، مادر هنرمند و برادرش که اکنون به عنوان یک هنرمند جلوه های بصری کار می کند ، بزرگ شد. لی دبیرستان را رها کرد و از 15 سالگی دانشگاه را شروع کرد. او علاقه زیادی به فیلم و رایانه داشت و اینها در اوایل دهه نود ادغام شدند. او کارهایی مانند مشاوره با افرادی که در پارک ژوراسیک کار می کنند را انجام داد و همچنین با تدریس انیمیشن و گرافیک 3 بعدی به سراسر کشور رفت. لی همیشه به سیاست علاقه داشت و هنگامی که او در اکسس هالیوود کار می کرد اعتصاب نویسنده اتفاق افتاد ، بنابراین او شروع به ساخت فیلم های کمدی یوتیوب با تمسخر جمهوری خواهان کرد و از رسانه هایی مانند رولینگ استون مورد توجه قرار گرفت. همین امر باعث شد تا وی برای هافینگتون پست نامه بنویسد و سپس با اندرو بریتبارت که به راه اندازی هافینگتون پست کمک کرده بود آشنا شد. اندرو اظهار داشت که موفق ترین کار روزنامه نگاری که انجام داده است همکاری با لی در رسوایی تسویه حساب کشاورزان Pigford بوده است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم