به یاد آوردن گینسبورگ ؛ ICE هیسترکتومی اجباری

به یاد آوردن گینسبورگ ؛ ICE هیسترکتومی اجباری

همانطور که ملت RBG را به یاد می آورند آیا آنها به آرزوی مرگ او احترام می گذارند و جایگزین او را بعد از انتخابات تعیین نمی کنند؟

گریگ ماسون، دادخواهی ایالتی فدرال و ایالت مریلند ، در یک عمل خصوصی ، و یک استاد الحاقی دانشگاه بالتیمور ، کمی در مورد میراث روت بدر گینزبرگ در دادگاه عالی با ما صحبت می کند و چه چیزی باعث شده او مشهورترین عدالت در این کشور باشد؟ و چه چیزی در انتخاب بعدی SCOTUS در معرض خطر است؟

مارو مورا-ویالپاندو، فعال و سازمان دهنده حقوق مهاجران ؛ و کارلوس کاستاندا ، متخصص خبره هیئت مدیره در امور مهاجرت در سان آنتونیو ، تگزاس ، در مورد ادعاهای مربوط به برداشتن رحم غیر ضروری در زنان مهاجر در بازداشت ICE بحث کردند. در این شکایت اشاره شده است که داون ووتن افشاگر گفت که او شاهد بوده است که تعداد زیادی از زنان در این مرکز دچار برداشتن رحم شده اند – گاهی اوقات بدون اینکه بدانند چرا یا می دانند با چه روشی موافقت کرده اند. AP توانست حداقل 8 یا 9 عمل انجام شده توسط دکتر ماهندرا امین را كه در مركز این اتهامات است و حداقل یك عمل جراحی رحم را تأیید كند و تحقیقات آنها نشان می دهد در حالی كه به نظر می رسد برخی از اقدامات از نظر پزشكی توجیه شده است ، اما تاسیسات انجام نمی شود به نظر می رسد زحمت گرفتن رضایت آگاهانه از زنانی را که برای معالجه فرستاده است ، به خود نداده اند.

برایانا گریفیت، تهیه کننده و مجری برنامه رادیویی جمهوری خلق در آستین ، تگزاس برای صحبت در مورد آخرین موارد مربوط به خشونت در آمریکا ، و افشاگری که در تاریخ 1 ژوئن در جریان اعتراضات در واشنگتن دی سی ، مبنی بر اینکه پلیس ارتش گارد ملی را برای “اشعه گرما” درخواست کرده است ، سلاحی که اساساً از فناوری موج میلی متر برای گرم کردن پوست افرادی که توسط اشعه نامرئی آن هدف قرار گرفته اند ، استفاده می کند. چه خبره؟

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]