به گفته کریستیانو رونالدو ، “زیباترین زن روی زمین” کیست؟

به گفته کریستیانو رونالدو ، “زیباترین زن روی زمین” کیست؟

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کریستیانو رونالدو ، مهاجم یوونتوس و دوست دختر اسپانیایی وی جورجینا رودریگوز از سال 2016 با هم قرار می گیرند و یک دختر با هم دارند: آلانا مارتینا. براساس گزارش ها ، رودریگز ، دستیار سابق فروشگاه همچنین وارث اصلی ثروت چند صد میلیون یورویی فوتبالیست است.

دوست دختر کریستیانو رونالدو ، جورجینا رودریگز ، عکس تحریک کننده بیکینی با 18.9 میلیون دنبال کننده اینستاگرام خود را برای تحریک یک پاسخ اشک آور از فوتبالیست ستاره به اشتراک گذاشت. این عکس مادر دختر دو ساله رونالدو را در لباس شنا مشکی شبیه لباس زیر مشکی ، که تا حدودی توسط امواج کریستالی آبی پنهان شده بود ، نشان داد و به زبان اسپانیایی عنوان شده بود: “این همان چشمهای کوچکی است که من عشق زندگی خودم را قرار داده ام” .

رونالدو در مورد این پست اظهار داشت: “زیباترین زن روی زمین” ، واکنشی که به زودی بالغ بر 15،700 لایک دریافت کرد.

صدها نفر با استناد به نام مستعار مشهور رونالدو ، عجله كردند كه از سخنان تقدیركننده این فوتبالیست قدردانی كنند و ادعا كردند كه از فرمانده خود چیزی كمتر انتظار ندارند.

©
عکس AP / جوئل سی ریان

بازیکن کریستیانو رونالدو ، درست ، و جورجینا رودریگز پس از ورود به جوایز MTV اروپا در سویل اسپانیا ، یکشنبه ، 3 نوامبر 2019 برای عکاسان پست می کند.

بر خلاف دوست دخترش ، رونالدو نزدیک به 230 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد که او را به عنوان بهترین ورزشکار روی سکو قرار می دهد. وی همچنین به تازگی لقب “قائم مقام” اینستاگرام لقب گرفته است که به دنبال آن کاپیتان تیم آرژانتینی ، رقیب معروف او توپ طلا ، لیونل مسی ، شناخته شده است.

رونالدو و رودریگوئز از سال 2016 با هم هستند و یک دختر به نام آلانا مارتینا دارند که در 12 نوامبر 2017 به دنیا آمد. مهاجم یوونتوس همچنین سه فرزند دیگر دارد. دوقلوهای او اوا و ماتئو در 8 ژوئن 2017 از یک مادر جانشین متولد شدند. پیش از ملاقات با رودریگوز ، رونالدو در رابطه طولانی مدت با مدل روسی ایرینا شایک بود اما این دو در سال 2015 شکسته شدند.