به گفته مدل جدید دانشگاه کلمبیا ، تأخیرات بسته شدن آمریکا بیش از 36000 زندگی هزینه داشته است

به گفته مدل جدید دانشگاه کلمبیا ، تأخیرات بسته شدن آمریکا بیش از 36000 زندگی هزینه داشته است

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبان گارلند نیکسون و لی استراناهان با میهمانان در مورد اوکراین و DNC ، علوم پشت سر گذاشتن نقش حشیش به عنوان یک حمایت ایمنی ، چشم انداز دیپلماتیک اسرائیل و سمت اقتصادی بحران کرونا صحبت کردند.

میهمانان:

الكساندر مرکوریس – سردبیر در TheDuran.com | DNC Hoax & Ukraine Amb. کمیته یووانوویچ دروغ / شیف حقیقت را پنهان کرد

دکتر لاکیشا جنکینز – ناتوروپات سنتی ، استاد ثبت شده گیاه شناس و رئیس بنیانگذار صنعت کنسرو کالیفرنیا | محققان: حشیش قول مسدود كردن كروناویروس را می دهند

الیاس مانیه – خبرنگار جنگ جانباز ، در ElijahJM.wordpress.com | اعتصابات اسرائیل به سوریه

ریچارد وولف – استاد اقتصاد اقتصاد ارشد ، دانشگاه ماساچوست ، آمرست و میزبان بروزرسانی اقتصادی w / Richard D. Wolff | بار دیگر تحریک بیل دوباره سقوط می کند و سقوط اقتصادی همه گیر

در ساعت اول ما به الكساندر Mercouris پیوستیم تا در مورد تاریخ انتخابات سال 2016 ، ریشه های عمیق تر و كاربردهای مدرن دشمن شناسی نسبت به روسیه صحبت كنیم ، و اینكه چگونه تاریخ و سیاست اوکراین در جایی كه ما در آن قرار داریم متناسب است.

در ساعت دوم ما با دکتر لاکیشا جنکینز در مورد کاربردهای احتمالی حشیش در کاهش سرعت یا کاهش وزن COVID-19 صحبت کردیم. پس از گفتگو با الیاس ماگنر در مورد حملات اخیر اسرائیل به سوریه و وضعیت دیپلماتیک آنها با پیشرفت چین در منطقه.

در ساعت سوم ما با ریچارد وولف در مورد دشواری حل مشکلات جدی اقتصادی که بیشتر آمریکایی ها را هدف قرار داد صحبت کردیم زیرا اقتصاد این کشور در پاسخ به ترس از گسترش رمان ویروس بسته شده است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم