به گزارش ساینس ، آرزوی بریتنی اسپیرز برای داشتن بچه های بیشتر در زیر فشار او در برابر حق قانونی پدر ،

به گزارش ساینس ، آرزوی بریتنی اسپیرز برای داشتن بچه های بیشتر در زیر فشار او در برابر حق قانونی پدر ،

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

بریتنی یک پیشنهاد حقوقی (تا کنون ناموفق) برای برکنار کردن پدرش به عنوان تنها محافظه کار خود ، راه اندازی کرده است ، نقشی که در سال 2008 پس از شکست عمومی در دادگاه ، توسط دادگاه محکوم شد.

یکی از انگیزه های اصلی فشار قانونی بریتنی اسپیرز برای پایان دادن به محافظت از دادگاه به پدرش این است که او می خواهد فرزندان بیشتری را قبل از اینکه دیر شود ، خورشید گزارش ها ، به نقل از دوست نزدیک ستاره پاپ.

این دوست بی نام به این تابلو گفت: “او همیشه امیدوار بود فرزندان خود را به دنیا بیاورد و می خواهد به مکانی برسد که به طور مستقل خانواده جدیدی را آغاز کند.”

وی گفت: “این هدف برای بریتنی یکی از عوامل محرک تلاش وی برای تغییر مجموعه محافظه کار است. او استقلال بیشتری درمورد تصمیمات زندگی خود می خواهد.

به نقل از خودی گفته است که بریتنی “احساس می کند که هنوز زمان بیشتری برای بچه دار شدن وجود دارد ، اما این باعث می شود که هر بار کاری بالقوه از یک آلبوم یا تور دریافت شود.”

بت پاپ 2000 دارای دو پسر – شان فدرلین 14 ساله و جیدن جیمز فدرلین 13 ساله از ازدواج دو ساله قبلی خود با کوین فدرلین است.

بریتنی در حال آشنایی با مربی بدن سازی 26 ساله سام اصغری است. این دو در سال 2016 در مجموعه موزیک ویدیوی او برای آهنگ “Slumber Party” ملاقات کردند.

خواننده “سمی” ، 38 ساله ، از زمان سقوط بدنام در سال 2008 تحت محافظت از دادگاه قرار گرفته است. پدرش جیمی تا نوامبر گذشته ، هنگامی که به طور موقت به دلیل مسائل بهداشتی ، کناره گیری کرد ، تحت نظارت قانونی بر رفاه و امور مالی نظارت داشته است.

یک منبع به تابلو گفت هفتگی ما سال گذشته که ستاره پاپ به محققان گفت “می خواست بچه دار شود” اما جیمی “همیشه مخالف باردار شدن بریتنی بوده است”.

بنا به درخواست جیمی ، جودی مونتگومری ، متولی مراقبت بریتنی ، پدر خود را به عنوان محافظه کار جایگزین کرد ، و اکنون او برای حفظ نقش خود در حال جنگ است.

هفته گذشته بریتنی پس از حكم قاضی لس آنجلس برای تمدید تمدید تا فوریه 2021 ، دادگاه را از دست داد تا پدرش از محافظه كاری برداشته شود.

این منبع گفت: “جیمی و دخترش در زندگی خود بارها تحمل كرده اند كه سرشان را بر سر چیزهای مختلف می زدند.” خورشید.

“شش ماه آینده مشخص خواهد کرد که چه اتفاقی می افتد و اینکه آیا بریتنی می تواند به قاضی نشان دهد که از نظر جسمی و جسمی از نظر جسمی تصمیم گیری های خود را دارد.”