به گزارش رسیده ، Millie Weaver Infowars به ​​عنوان سوت زدن وی در مستندهای برتر مستند آنلاین بازداشت شد

به گزارش رسیده ، Millie Weaver Infowars به ​​عنوان سوت زدن وی در مستندهای برتر مستند آنلاین بازداشت شد

Millie Weaver ، یک روزنامه نگار محافظه کار از Infowars و میزبان کانال YouTube MillennialMillie ، قصد داشت تحقیقات خود را در مورد “Shadow Gate” ایالات متحده در مستند جدید خود فاش کند. با این حال ، این طرح ها اکنون به حالت تعلیق در آمده است.

وب سایت Infowars گزارش داد ، میلی ویور ، روزنامه نگار تحقیقاتی ، به همراه همسرش ، در حالی که متهم به “سرقت” هستند ، دقیقاً به عنوان مستند او در دستگاه اطلاعاتی ایالات متحده ، بازداشت شد.

در یک ویدئوی مستقیم ، که توسط ویور گرفته شده است ، و سپس در توییتر توسط Adan Salazar ، همکارش Infowars به ​​اشتراک گذاشته شده ، گزارشگر شنیده می شود که از یک افسر پلیس در خارج از خانه اش سوال می کند که آیا وی توسط “هیئت منصفه بزرگ” کیفرخواست شده است. او سپس در حال راه رفتن در داخل محوطه خود است که به دوربین می گوید: “بچه ها ، من نمی دانم الان چه اتفاقی می افتد ، پلیس فقط در خانه من حاضر شد و آنها گفتند که مرا دستگیر می کنند.”

ویور می افزاید: “بچه ها ، من به معنای واقعی کلمه در حال حاضر قصد دارم اخبار خبری بزرگی را بشکنم و دستگیر می شوم.”

پس از آن می توان شنید که وی به جرم “سرقت” متهم شده است.

در پایان می گوید: “لطفاً این مطلب را به اشتراک بگذارید” و فیلم به طور ناگهانی به پایان می رسد.

این تحولات در حالی اتفاق افتاد كه مستند تحقیقاتی “Shadow Gate” ویور با افشای عملیات “ایالت عمیق” جامعه اطلاعاتی آمریكا بر اساس گزارش های دو سوت منفجر اطلاعاتی در آستانه شروع آنلاین قرار گرفت. این مستند اکنون در یوتیوب و در دسترس است همچنین به اشتراک گذاشته شد در حساب توییتر توسط حساب “Tore_Says” که اکنون به حالت تعلیق درآمده است ، مطابق گفته Zach Vorhies ، سؤال کننده گوگل. فوراً مشخص نیست که آیا ویور موفق به انتشار این فیلم قبل از دستگیری وی در پایان شد یا این توسط سایر کاربران منتشر شده است.

برخی از کاربران رسانه های اجتماعی و رسانه های خبری گفتند که این روزنامه نگار را می توان در رابطه با “دسترسی غیرمجاز” به برخی از مطالب مورد استفاده در سند خود دستگیر کرد. اما برخی از آنها اظهار داشتند که این دستگیری می توانست برای تبلیغ عمومی به فیلم ویور مرحله ای شود. پدر وی ، کشیش چارلی ویور ، در توییتر تأیید کرد که دختر و همسرش شامگاه جمعه دستگیر شده اند و “به احتمال زیاد تا صبح دوشنبه در آنجا گیر خواهند افتاد”.

وی گفت: “برخی می گویند این یک رویداد صحنه دار بود. اگر این یک رویداد صحنه برداری بود ، می دانم که فرزندان ما مشارکت نمی کردند. “

به عنوان یک پایگاه خبری محافظه کار ، Infowars و بنیانگذار آن الکس جونز در گذشته بارها و بارها مورد گزارش های تحقیقاتی وب سایت مورد حمله قرار گرفته اند. پیشتر توییتر ، یوتیوب ، فیس بوک و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی پیش از این تعدادی از چهره های مرتبط با Infowars را ممنوع اعلام کرده بودند.