به پایین نگاه نکن ، آن را در دهان خود فرو کن

به پایین نگاه نکن ، آن را در دهان خود فرو کن
Backstory

URL کوتاه دریافت کنید

در قسمت امروز The Backstory ، مجری لی استراناهان درباره وقایع جاری بحث کرد ، از جمله فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، اعلام کرد که برای کالیفرنیا و تیم حقوقی مبارزات انتخاباتی ترامپ با تاکر کارلسون در حال مبارزه است

میهمانان

دکتر رندی کوتاه – نویسنده ، مورخ ، و محقق | انتخابات 2020 ، زندگی سیاهان اهمیت دارد و واشنگتن دی سی

باب شلهوبر – میزبان سو Mاستفاده های سیاسی | کمونیسم ، جبران خسارات و جنبش کارگری

پروفسور دانیل بونواک – فیلسوف و استاد | فلسفه ، تاریخ آمریکا و فلسفه سیاسی

در ساعت اول ، لی با دکتر رندی شورت در مورد وضعیت انتخابات در حال انجام سال 2020 ، انتشار کتاب رنگ آمیزی Black Lives Matter و قانون اخیر مصوب در واشنگتن دی سی ، در مورد واکسن ها و رضایت کودکان صحبت کرد. دکتر کوتاه در مورد چگونگی رخ دادن روحیه در آمریکا تحت پوشش جنبش زندگی سیاه زندگی می کند ، بحث کرد.

باب شلهوبر مهمان با لی میزبان در مورد انتخابات 2020 ، چپ کمونیست و عوام گرایی رو به رشد جبران خسارت صحبت کرد. باب در مورد مشخصات سوسیالیسم و ​​کمونیسم صحبت کرد ، و اینکه چگونه برنی سندرز در نمایندگی سوسیالیسم به اندازه کافی دور نرفت. باب درباره تصویب رو به رشد دموکرات ها در سال 2020 برای جبران خسارت به سیاه پوستان آمریکایی بحث کرد.

در ساعت دوم ، لی با پروفسور دانیل بونواك درباره تعصب تفكر آمریكایی ها در مورد فلسفه نحوه دریافت اطلاعات مردم و مشكلات مداوم دانشگاهیان در سیاست آمریكا صحبت كرد. میزبان لی و پروفسور بونواک درباره تاریخ و تأثیر فلاسفه تاریخی که هنوز بر مشکلات سیاسی ما در آمریکا و جهان تأثیر می گذارد ، بحث کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم